szakacs

szakacs adatlapja

Regisztráció2013.09.30
Utoljára itt2018.06.07

Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Feleségem születésnapomra meglepett egy bőségtál kuponnal ami igazi bőségtál volt. Volt rajta mindenféle szem szájnak ingere. A kiszolgálás gyors, a sör hideg, nem kellett sokat várni, hogy elkészüljön az étel. A tisztaság me3gfelelő. Azt mondják egy étterem tisztasága a mosdók tisztaságának milyenségén lehet lemérni.
Kiváló 2015. február 6.a párjával járt itt
2015. januárjában jártunk feleségemmel az étteremben. Már belépéskor a fogadtatáson érezni lehetett, hogy nem akármilyen helyen járunk. Az üdvözlés és az asztalhoz való kísérés is már jelezte
itt tényleg vendég a vendég és nem zavaró tényező. A megrendelt étel
kihozataláig sem unatkoztunk, kis kóstolóval leptek meg minket.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Kellemesen eltöltött 4 napot voltunk a szállóban. Unokáim, feleségem és én nagyon élveztük a semmittevést. A személyzet gondoskodott arról, hogy jól teljen el ez a 4 nap. Minden nagyon jó és kellemes volt. Meglepetésről is gondoskodtak. Élveztük a wellnes adta lehetőségeket. A pálinka és a borkóstolás lángos evéssel nagy élmény volt.
Felhasználó fényképei:
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd -