Vadaspark Étterem Budapest
1124 Budapest, Szanatórium u.

Vadaspark Étterem Budapest a térképen

Vadaspark Étterem Budapest értékelése:

csárda, étterem
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Vadaspark Étterem Budapest bemutatkozása

Budapest határában, tájvédelmi környezetben, erdőben található éttermünk, néhány száz méterre a Budakeszi úttól.

Ez a távolság biztosítja vendégeinknek, hogy a hagyományos csárda hangulatát érezhessék éttermünkben, távol a modern világ zajától, s mégis közel a fővároshoz. Az időjárástól ill. az igényektől függően helyezzük el vendégeinket a fűthető teraszunkon, illetve a hangulatos belső termeinkben.

A teraszon, a belső teremben és a Vadász termünkben, főleg a nyári idegenforgalmi szezonban, de külön kérés esetén az év bármely napján folklór műsorral emeljük a vacsora hangulatát. Természetesen mindhárom színpadunk profi technikával rendelkezik (erősítés, világítás).

Előzetes igény esetén Németh 'Csicsó' József és népi zenekara muzsikál a betérő vendégeknek. Az étterem a nyári szezonban fotószolgáltatással is rendelkezik.

Célunk, hogy a hagyományos magyar vendéglátást ismertessük meg a hozzánk látogatókkal, ezt segíti az étterem környezete, az épületek kialakítása, berendezése, az étel-ital kínálat és felszolgálás módja.

Szeretnék a "magyarosch csárda" képet valódi tartalommal megtölteni és akár magyar, akár külföldi vendégeinket meggyőzni arról, hogy a rohanó, modern világban is van helye a tradicionális értékeknek és az állandó minőségnek, ennek érdekében mindent megtesznek az étterem dolgozói, művészei.

Vadaspark Étterem Budapest képei

Vadaspark Étterem Budapest vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta terveztük, hogy egyszer ezt az éttermet is kipróbáljuk. Nemrég egy kirándulás előtt sort is kerítettünk rá. Nagyon nagy hiba volt! Kezdem a pozitívumokkal: az étterem berendezése, a pincér segítőkészsége, az ételek relatív hamar elkészültek. Minden más katasztrofális volt, ekkorát talán még sehol sem csalódtunk eddig.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Egy nagy séta után tértünk be a vendéglőbe megfelelő mértékben éhesen és szomjasan. Az ételek finomak voltak - bár számomra aki minden ételt forrón szeretek kicsivel lehetett volna melegebb - és elegendőek is. A kiszolgálásra sem lehetett panasz. Nagyon jól éreztük magunkat. Természetesen azoknak ajánlom elsősorban ezt a helyet akik a Vadaspark parkolójáig kocsival tudnak menni.
2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13.
Hangulatos, nagy étterem a Budakeszi Vadaspark szomszédságában. Gyerekbarát hely, a kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, a külső és belső környezet is gyönyörű, és nem utolsósorban az ételek is kiválóak. Sok vadétel is szerepel az étlapon, van gyerekmenü és finom szörpök a kicsik örömére.

lnln TOP étteremértékelő
2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
November utolsó hétvégéjén családtag születésnapját ünnepeltük, meghívottként vettem részt. A fekvése az erdőben, nyugodt helyen. Előtte séta, átfagyva rendeltünk a nem túl széles, ám annál autentikusabb választékból. A vadhús körül forog szinte minden. Az étterem berendezése igazi néprajzi értékgyűjtemény. Érdemes a fogásra várakozván végignézni a korondi dísztányérokat.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26.
Jártam itt és nagyon fonom volt minden! A Budakeszi vadaspark látogatása után ültünk be ebédelni. Igazi autentikus magyaros ízek, háziasan elkészítve. Rácpontyot ettem és nagyon ízlett, másnak is ajánlom. Az áraik sem vészesek, talán a pincér lehetett volna egy hangyányit kedvesebb. Gondolkodom rajta, hogy külföldi ismerőseimet is elhozom ide egyszer, mert annyira szép a belső rész!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2020.03.27. - 2020.06.25.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 17.104,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Vadaspark Étterem BudapestX