Vaj Budapest

12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs

Vaj Budapest vélemények

Átlagos 2024. április 10.egyedül járt itt
Többször jártam már itt elképesztő finom minden, brutál árakon
Indokokatlanul sokan vannak a pult mögött leginkább mobiloznak, vagy csak egymással beszélgetnek, vagy fel sem tűnik nekik, hogy ott várjuk , hogy kiszolgáljanak
A szendvicsemre vártam legutóbb, a srác , aki 10 perc után langyosan kihozta a melegszendvicset , a rendelés számomat nem jegyezte meg elképesztően beletojnak az egészbe
Vaj Budapest - Egyéb
Kiváló 2023. március 3., kollégákkal járt itt
Új munkahelyem a IX. kerületben a 4-6 villamos vonalán található. Kicsit bánom, hogy többet kell utazni otthonról, mint eddig, viszont legalább útba esik - akár minden nap - a Vaj Pékség, amely most már VajBIRODALOM néven hódít. S valóban, a kiváló minőségű kenyerekre és péksüteményekre vágyó vendégek szívét és gyomrát is meghódították a Vajasok.
Vaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - EgyébVaj Budapest - BelsőVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étlap/itallapVaj Budapest - MosdóVaj Budapest - MosdóVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - BelsőVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - BelsőVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - Külső kép
2076
Kiváló 2022. május 27.egyedül járt itt
Nem készültem rá, nem ez volt a fejemben, csak erre mentem ma. Pont jó időben, pont jó helyen. Itt, a hajdani Ezermester bolt helyén ez nem csak egy pékség, ez itt kulthellyé nőtte ki magát, terebélyesedik, költözik ki a járdákra, és van is rá igény. Kifejezetten kellemes a közönség is, mondjuk a környék hagyományos hírnevének dacára, változik a kerület, vele a világ is.
Vaj Budapest - EgyébVaj Budapest - BelsőVaj Budapest - BelsőVaj Budapest - Étel/italVaj Budapest - MosdóVaj Budapest - Mosdó
Kiváló 2021. június 13.egyedül járt itt
Vaj, illetve Vajbirodalom néven is emlegetik ezt az új nyitású pékséget, amely számomra a közelmúlt egyik legszimpatikusabb helyei között említhető. Akik követnek, tudják, hogy mindig új helyeket keresek, nemigen vagyok egy visszajárós típus, de a Vajban már voltam idén 4-szer dacára annak, hogy a vendéglátó egységek csak pár hete nyitottak meg a védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára, szóval előtte csak elvitelre lehetett.
Kiváló 2021. május 20.barátokkal járt itt
Egy kedves jóbarátommal az Oinos nevű borbárban ettünk, majd a Blaha fele menet véletlenül akadtunk bele a Vaj pékségbe. Nosza be is mentünk, rendkívül kedves kiszolgálás fogadott. A péksütik és kenyerek mind bizalomgerjesztőek voltak. Vettünk egy bagelt, egy kovászos zsemlét meg egy édes sütit is. Az árak reálisak. Szívesen betérnék máskor is, a kenyerüket mindenképp kipróbálnám.
Vaj Budapest - Külső képVaj Budapest - Étel/ital