Vári Cukrászda Budapest

Hotel Yacht Siófok

Vári Cukrászda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Díjnyertes fagylaltok és az Ország tortái mind megtalálhatóak. Parfé kínálat egyedülálló szenzációs. Sajnos Rigó Jancsit nem készítenek. De annyi más nagyon finom sütemény, torta van a repertoárban, nem csalódtunk még. Mindenkinek bátran ajánlom. A cukrász eladók mosolygósak kedvesek és gyorsak. Mindig sor van és mindig hamar kiszolgálnak.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Kerületi lakosként - amikor a pénztárcám megengedi - gyakran járok ide. Mind a fagylaltok, mind a sütemények terén gondolnak a cukorbetegekre is. És ez nem megy a minőség rovására, sőt! ! ! !
Tény, nem olcsó hely, de az árért minőséget kapok. A pálmát nálunk a parfé torták viszik. Kevés hely van - nem csak a fővárosban -, ahol ennyi íz között válogathatsz. Ami nem jött be (nekem) a "szarvasgomba fagyi"
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Régebben hozzánk a Vári Cukrászda volt a legközelebb. Kis koromban mindig ide jöttünk fagyizni a családdal. Már akkor is voltak különleges fagylaltjaik és süteményeik, de azóta olyannyira kinőtték magukat, hogy még kecskesajtos fagyi is van. Ami nekem gondot okoz az az áruk. Még a drágánál is drágábbak a fagyik, torták, sütik.