Vári Cukrászda Budapest

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vári Cukrászda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 30.egyedül járt itt
A tumultus általában zavar, de ott mindig ez van. Sütit kóstoltam már náluk, de nem igazán találták el az ízlésemet, ami persze nem mérvadó, ugyanis és az istenített Szamos, Daubner egyebek sütijeiben is találok alkalomadtán kifogásolnivalót. Egyetlen dolog miatt járok vissza, ez (az amúgy méregdrága) somlói.
Kiváló 2014. február 7.a párjával járt itt
Tavaly nyáron kétszer voltunk fagyizni itt. A rengeteg fagyi közül nehéz a választás, de a kedves kiszolgálók adnak belőle kóstolót. Különleges, krémes fagyi volt mind, bió alapanyagokból. Talán ez a magyarázata a húzós áraknak. Édesre sósat kívántunk, a pogácsákat is meg lehetett kóstolni.
Kiváló 2013. július 9.barátokkal járt itt
Hihetetlen mennyiségű és fajtájú fagyi ( nem mind a kedvencem, de ez izlés dolga ), és nagyon finom egyéb édesség, rendszeresen megállok előtte egy fagyizásra, sütit is sokszor viszek haza innen. A kiszolgálás azért kapott egy kicsit kevesebbet, mert a nagyon hosszú sor néha akadozva halad, és időnként sokat kell várni. A családi fagyizás, ha sokan vagyunk drága lehet.
Kiváló 2013. július 3.a párjával járt itt
Alkalmam volt szinte végigkísérni a fejlődését ennek a cukrászdának, ahogy kis üzletből "nőtte ki magát", köszönhetően a rendkívül figyelmes, vendégbarát kiszolgálásnak, és folyamatos új ötleteknek, ugyanis szinte rendszeres látogatója vagyok.
Vári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2013. június 24.barátokkal járt itt
A belvárosban élek és tanulok, így ez a cukrászda tőlem elég messze van. A híre azonban hozzám is elért, és mióta a barátaimmal először voltunk itt, rendszeres visszajárók lettünk! Ajánlom minden kísérletező kedvében lévő embernek, mert a már jól megszokott vanília-csoki kombó helyett lehetőség van chilis-kókuszos, mentás-mogyorós, vagy épp' sose-tudjuk-meg-mi-van-benne Balatoni Nyár nevű díjnyertes(!
Kiváló 2013. május 13.barátokkal járt itt
Többször rendeltünk már innen születésnapi tortát, ha valamit ki kéne emelnem, akkor a csokoládétortát ajánlanám mindenkinek! Igazi, telt csokoládéíze van, egyszerűen tökéletes :) A fagylaltok is igazán különlegesek, a választék is kielégítő. Elsőre talán kicsit drágának tűnhet a hely, de az ár/érték arány tényleg kiváló! Bár nem lakom túl közel, de így is időről-időre ellátogatunk ide.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Díjnyertes fagylaltok és az Ország tortái mind megtalálhatóak. Parfé kínálat egyedülálló szenzációs. Sajnos Rigó Jancsit nem készítenek. De annyi más nagyon finom sütemény, torta van a repertoárban, nem csalódtunk még. Mindenkinek bátran ajánlom. A cukrász eladók mosolygósak kedvesek és gyorsak. Mindig sor van és mindig hamar kiszolgálnak.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Kerületi lakosként - amikor a pénztárcám megengedi - gyakran járok ide. Mind a fagylaltok, mind a sütemények terén gondolnak a cukorbetegekre is. És ez nem megy a minőség rovására, sőt! ! ! !
Tény, nem olcsó hely, de az árért minőséget kapok. A pálmát nálunk a parfé torták viszik. Kevés hely van - nem csak a fővárosban -, ahol ennyi íz között válogathatsz. Ami nem jött be (nekem) a "szarvasgomba fagyi"
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Régebben hozzánk a Vári Cukrászda volt a legközelebb. Kis koromban mindig ide jöttünk fagyizni a családdal. Már akkor is voltak különleges fagylaltjaik és süteményeik, de azóta olyannyira kinőtték magukat, hogy még kecskesajtos fagyi is van. Ami nekem gondot okoz az az áruk. Még a drágánál is drágábbak a fagyik, torták, sütik.
2017. január 10.a párjával járt itt
A fagyiválaszték hatalmas, sok egyedi, máshol nem kapható kreációval, kétségtelenül elég drágán. Szeretjük a fagyasztott tortáikat is. A süteményeik nekünk nem annyira jönnek be, jó nagy darabok, de elég nehezek, túl édesek, tömények. A feleségem például az egyik csokitorta szeletüket három napig ette, mert annyira tömény volt, hogy pár falat után eltelt vele.