Városliget Café & Restaurant Budapest

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Városliget Café & Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2022. augusztus 12.barátokkal járt itt
A városnéző buszok végállomásánál lévő étterem és kávézó, valamint a személyzete is méltó a külföldi vendégek fogadására. Berendezése és kinálata is remek. Sajnos a magyar pénztárcáknak maximum egyszer kipróbálható, mert az árak is a külföldiekhez igazodik. Igazán dicséretes, hogy az illemhelyet ingyen elérhetővé tették a buszok utasainak.
Városliget Café & Restaurant Budapest - EgyébVárosliget Café & Restaurant Budapest - EgyébVárosliget Café & Restaurant Budapest - EgyébVárosliget Café & Restaurant Budapest - Egyéb
Szörnyű 2022. május 2., kollégákkal járt itt
Elmentem vacsorázni, és iszogatni egy társassággal. Amikor oda mentem a pulthoz és kértem egy pohár üditőtt azt mondták, hogy nem szeretne mosogatni, keressem meg a poharam. Kértem egy deszertett ( torta szeletett 1cmx 1cm volt. Az nem torta szelett szerintem, hanem kostoló. Nem ajánlom senkinek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2018. január 1.családjával járt itt
A Városliget Étterem a Műcsarnok mögött, a Műjégpálya mellett található gyönyörűen felújított, impozáns, kupolás épületben, tágas terasszal. Ha sikerül a benti zárt részben asztalt foglalni (legutóbb sajnos már csak a teraszon volt hely), akkor az ablakból csodálatos panorámában gyönyörködhetünk, előttünk a Vajdahunyad vára magasodik a fák között, télen a jégpályán korcsolyázó fiatalokat nézhetjük.
Városliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - BelsőVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső képVárosliget Café & Restaurant Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 14., csoporttal járt itt
Nyilván nem olcsó, nyilván turisták is szeretik. Tehát a jó véleményem tulajdonképpen azt jelenti, hogy azt kaptam, amit a pénzért el is vártam. De manapság az is nagy szó, ha nem csalódik az ember, hanem jó érzéssel távozik egy étteremből. Részben külföldi társasággal jártam itt, és utána el voltam ájulva a paprikáscsirkétől, mint új kedvenc magyar fogásuktól.
Kiváló 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
Egy hirtelen ötlettől vezérelve tértünk be kis családommal ebbe az étterembe és nem bántuk meg! Nagyon kedvesen fogadtak a pincérek, nagyon finomak az ételek. Az édességek, desszertek kissé drágák, de az ebéd, amit ettünk nagyon finom volt és megérte az árát. A kisfiam forró csokoládét kért, házi tejszínhabbal szolgálták fel, nagyon ízlett neki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
A kávézó / étterem a Városligeti tó/ jégpálya szomszédságában fekszik, rálátással a tóra (jégpályára) A teraszról gyönyörű a kilátás a Hősök terére. Az ételek finomak. Az árak elfogadhatóak, figyelembe véve az ételek minőségét és a csodálatos helyet, ahol az étterem fekszik. A személyzet roppant kedves és figyelmes.
Városliget Café & Restaurant Budapest a térképen
1146 BudapestOlof Palme sétány 5.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető
H-V