Vegan Love - Vegan Street Food Budapest
1114 Budapest, Bartók Béla út 9.

Vegan Love - Vegan Street Food Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Vegan Love - Vegan Street Food Budapest vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Párommal tértünk be ide tudván, hogy itt mindig jó a hambi. Vágytam valami finomra tekintve, hogy aznap alig ettem valamit. Így hát munka után betértünk ide. Én BBQ tofu burgert rendeltem, párom pedig BLT szendvicset. Kis idő elteltével megkaptuk az ételeket. Már alig vártam, hogy beleharapjak. Furcsamód, most a füstölt "sajt" elvette az egész burger ízét.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Budán járva többször láttam ezt a vega étkezdét. Ünnep lévén most is nyitva volt, sőt sokan voltak. Mivel egyénileg készítik el a különböző zöldfélékből,szójával készült burgereket igy kissé sokat kellett rá várni. A várakozás azonban megérte, mert finom és óriási adag volt. Falatozás közben tetszett, hogy a nagy ablakokból jó kilátás van a Bartók Béla útra.
Gyöngyös

2085 hasznos szavazat
2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bartók Béla úton működő vegán gyorsétterem egy érdekes koncepciót talált ki magának. A legtipikusabb húsos street food-okat, nevezetesen a hamburgert és a hot-dogot valósítják meg húsmentes, sőt vegán módon. 6 féle burger (1490-1590 Ft) és 3 hot-dog (1590 Ft) szerepel az étlapon. A húspogácsát édesburgonyával, szejtánnal, tofuval, quinoával, sőt brokkoli-, feketebab- és lencsepogácsával is helyettesítik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Jagelló Business Hotel
2019.08.18. - 2019.11.16.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval