Víg Kalmár Étterem Budapest

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Víg Kalmár Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2018. október 4.egyedül járt itt
Az ittjartam. hu adatbázisában sokáig az első 100-ban szerepelt a Víg Kalmár a budapesti éttermek sorában, ami a több mint 3700 értékelt hely között azért nem semmi! Így régóta terveim között szerepelt az étterem felkeresése. Helyszín a 15. kerület kertvárosias része, az Újpestet Rákospalotával összekötő felüljáró közelében.
Víg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - MosdóVíg Kalmár Étterem Budapest - MosdóVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2014. január 19.barátokkal járt itt
Már többször volt szerencsém itt ebédelni. Nagyszerű ízélmény, kiváló és barátságos vendéglátás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon hangulatos belül a hely, a környék is jó, ahol van az étterem. Ízlésesen tálalják az ételeket és számomra bőven laktató volt a kapott finomság. A barátaim is elégedettek voltak.
Kiváló 2018. december 17., kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal a Karácsony előtti , év végi vacsoránkat költöttük itt el. A megjelenése igazi külvárosi vendéglő, régi idők képeivel a falon. Az ételválaszték bőséges, nehéz volt választani, számtalan vadétel dúsítja az egyébként is bőséges kínálatot.
2016. november 24., csoporttal járt itt
Nem először jártam itt, eddig mindig jobb tapasztalatot szereztem. Októberben a fűtési szezon kezdetén kisebb csoporttal jártam ott. Az maradt meg leginkább, hogy nem tudták még felfűteni a( nem teljesen szeparálható) különtermet, fáztunk. Az ételektől nem voltunk különösebben elragadtatva.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2015. október 18.a párjával járt itt
A Víg Kalmár a stabil külvárosi helyek egyike, mint a Gombás, a Külvárosi Kávéház, a Zila, az Új Tündérkert, a Torockó, a Kakas vagy a Tortuga. E helyek kemény munkával elérték azt, hogy törzsközönségük legyen a környékről s hogy a belvárosból is sokan elzarándokoljanak ide.
Víg Kalmár Étterem Budapest - Külső képVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - EgyébVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2023. február 4.a párjával járt itt
Finom , óriási adag étel, kedves személyzet, családias hangulat. A hagymás rostélyos miatt találtam rá az étteremre, és nem csalódtam. Nagyon finom, és szeretettel, figyelmességgel tálalt ebédet kaptam. Ugyan így értékelte cigánypecsenyéjét a velem ebédelő is. Köszönjük!
Kiváló 2014. november 11.barátokkal járt itt
Évek óta látogatjuk barátainkkal, kollégáinkkal ezt a maga nemében egyedülálló éttermet.
25. házassági évfordulónk emléknapja megünnepléséül is e helyet választottuk.
Mivel találkozunk itt? - Íme:
Remek ajánlatok, tökéletes ételek, nyugodt, barátságos légkör.
Kitűnő konyhamesterek, vendégközpontú kiszolgálás!
Libanapok ételei fenségesek!
Szívből ajánlom mindenkinek!
Varga Nándor
Kiváló 2014. május 31.családjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel.Kedves kiszolgálás,finom ételek.
Kiváló 2013. november 25. járt itt
Szokatlanul nagy az ételválaszték, de ezenfelül kérésre elkészítenek bármilyen ételt. A személyzet informatív, kellően odafigyelő, nem nyomuló, de igényeket kielégítő.Ritkán lehet manapság érezni egy vendéglátóhelyen, hogy mindent megtesznek a vendégért. Na ez egy ilyen kivételes hely.
Kiváló 2013. szeptember 7.a párjával járt itt
Hosszas keresgélés után, jutottunk el ide tegnap este, a három éves évfordulónkat megünnepelni. Gyalogosan érkeztünk, és sajnos, így, tényleg nem olyan egyszerű megközelíteni, de abszolút megéri a fáradtságot. Előételnek medvehagyma krémlevest kértünk, és amellett, hogy isteni finom volt, a tálalás is nagyon ízlésesen volt megoldva.
Víg Kalmár Étterem Budapest a térképen
1151 BudapestFő út 78/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
magyar