Yamato Restaurant Budapest

2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Yamato Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2016. március 30.egyedül járt itt
A Podmaniczky utcában évek óta sikeresen működő running-sushi Wasabi egy új koncepcióval állt elő. Yamato néven nyitottak új étteremet a Wasabi mögött - bejárat a Jókai utcáról - , ahol szintén japán-koreai konyhét visznek, de érdekesség, hogy az asztal közepébe beépített, füsmtentes grillezőn mindenki maga sütögetheti meg a húsokat, amelyeket nyersen kap kézhez (ezt nevezik Table Grill-nek, japán módra yakiniku vagy koreai BBQ).
Yamato Restaurant Budapest - BelsőYamato Restaurant Budapest - MosdóYamato Restaurant Budapest - BelsőYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - BelsőYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - EgyébYamato Restaurant Budapest - BelsőYamato Restaurant Budapest - Mosdó
Kiváló 2016. március 29.barátokkal járt itt
Egy barátnőmmel jártam itt, nagyon kellemes hely, ráadásul eddig itt költöttem a legkevesebbet sushira, minden eddigi hely drágább volt, ennek ellenére a minőség kifogástalan. Avokádós sushit ettem, miso levest tenger gyümölcseivel és udon tésztával, valamint sakés koktélt ittam (Remonedo).
Yamato Restaurant Budapest - Étel/ital
2015. december 28.barátokkal járt itt
Barátnőm javasolta, hogy ide menjünk, bár elsőre ódzkodtam a kínai, wokos helyektől. Aztán jött egy nekem túl nyálas pincér, aki azzal próbált viccelni, hogy villát nem tudnak adni, de megtanítanak pálcikával enni (ez volt kikészítve az asztalra). Elvették a kabátunkat, kaptunk egy tabletet, amin megnézhettük a kínálatot, árakat.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2015. december 21.barátokkal járt itt
Van már bő másfél évtizede annak, hogy egy kedves jóbarátom meghívott a Senara nevű koreai étterembe, mely a Dohány utcában működött. Nagyon élveztem az asztal közepén levő grillsütő használatát. A légelszívást is remekül megoldották. Ebben a rendszerben működik, hasonlóan magas színvonalon a Wasabi étteremlánc újabb kezdeményezése, a Yamato.
Yamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - Étel/italYamato Restaurant Budapest - EgyébYamato Restaurant Budapest - BelsőYamato Restaurant Budapest - Egyéb