Zhu & Co Budapest

Zhu & Co Budapest
Zhu & Co BudapestZhu & Co Budapest
Zhu & Co BudapestZhu & Co Budapest

Zhu & Co Budapest bemutatkozása

A kínai Wenzhou városból származó Ji Yicheng családja a '90-es években telepedett le hazánkban. A családi étteremben eleinte az édesanyja főzött, majd később édesapja is besegített. Apukája előtte sosem főzött, de megtanulta a batyuk elkészítését, illetve ugyanúgy főzi a leveseket, mint az anyuka.

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Duna Relax Hotel Ráckeve

Zhu & Co Budapest vélemények

2082
2024. április 21.a párjával járt itt
Ma a nejemmel mentünk el ide örömködni, és egy cseppet sem bántuk meg. Miért nem járok ide gyakrabban? Annyira jó az étel, hogy utána napokig az ember vágyva gondol ide vissza! És a feleségemnek is nagyon ízlett. Nos, amit leírtunk eddig, az ma is áll: elég szűk választék, de tökéltesen megfelel a gasztrovágyaidnak!
Zhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - Étlap/itallapZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - Étlap/itallapZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - Étlap/itallapZhu & Co Budapest - Étlap/itallapZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - EgyébZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - Külső kép
2023. március 17.egyedül járt itt
Egy fiatal külföldi pár 2021 őszén megnyitott kis bisztrója. A lány orosz, a fiú kínai, akik itt, Budapesten ismerkedtek meg. Őket nem láttam, a kasszát egy magyar fiatalember kezelte, míg a konyhában egy középkorú kínai úr sütött-főzött. Még egy idősebb, talán szintén kínai hölgy bukkant fel egy alkalommal a backstage-ből.
Zhu & Co Budapest - Külső képZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - Étel/italZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - MosdóZhu & Co Budapest - MosdóZhu & Co Budapest - MosdóZhu & Co Budapest - MosdóZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - BelsőZhu & Co Budapest - Étlap/itallapZhu & Co Budapest - Külső képZhu & Co Budapest - Étel/ital
2082
2023. január 24.egyedül járt itt
Tegnap csak úgy ténferegtem a Andrássy út mellett több utcában is, gondoltam, talán ebédelhetnék. . . elmentem ilyen-olyan helyek mellett, egyikért sem voltam úgy oda. Aztán megláttam egy feliratot, hogy "Kínai batyuk. Ahogy a mamád csinálná. Ha kínai lenne. " Na, ide bemész, nem? Mint a szél. . . Ketten ettek a sarokban, láthatóan kedvvel.