Zizi Bubbles & Tapas Budapest

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Zizi Bubbles & Tapas Budapest vélemények

2016. január 3.családjával járt itt
A Zizi tapasba tavaly Torkos csütörtök alkalmával mentünk be, két étterem között. A hely elég zajos, a hangulata egyedi, de nem az esetem. A kiszolgálás rutinos, kissé személytelen. A konyha a magyar és spanyol gasztronómia specialitásaiból válogat. Az árak érdekesek, egy zöldborsós marharaguleves 1550 forintért elég soknak tűnik, viszont a tapasok között találhatunk egy sor remek ajánlatot.
Zizi Bubbles & Tapas Budapest - Külső képZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étel/italZizi Bubbles & Tapas Budapest - BelsőZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2015. november 9.barátokkal járt itt
Kritikán aluli a hely, péntek este csúcsidőben összesen 7 fő személyzetet számoltam, aminek meg is volt az eredménye: a pincér előre elnézést kért, hogy a konyha csúszni fog, de az szerintem nem a konyhán múlik, hogy a pincér nem ismeri a száraz és az édes Martini közötti különbséget, és az sem, hogy az elrontott rendelés helyett a bianco Martinit másfél óra alatt hozták ki.
2015. május 6.egyedül járt itt
Egy ideje terveztem már, hogy kipróbálom a helyet. Néhány hete, amikor erre sétáltam és fotóztam a környező épületeket, a teraszon üldögélő egyik fiatalember megszólított és kérdezte, miket fotózok. Szóba elegyedtünk és kiderült, hogy ő a tulajdonos. Szimpatikus volt ő is, kívülről az étterem is, azután megnéztem az étlapot.
Zizi Bubbles & Tapas Budapest - Étel/italZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étel/italZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étel/italZizi Bubbles & Tapas Budapest - BelsőZizi Bubbles & Tapas Budapest - Étlap/itallapZizi Bubbles & Tapas Budapest - BelsőZizi Bubbles & Tapas Budapest - BelsőZizi Bubbles & Tapas Budapest - Külső képZizi Bubbles & Tapas Budapest - Külső képZizi Bubbles & Tapas Budapest - Külső kép
2014. április 20.gyerekekkel járt itt
A belváros közepén található ez a nem igazán sablonos étterm. Hihetetlen atmoszféra ölel körbe amint belépsz. Igazán kaotikus és még is rend uralja az éttermet, elegáns de még is van benne egy kevés "bohóság" és miután leültél, egyszerre minden passzol szép és esztétikus étterem. Az árak. .
Zizi Bubbles & Tapas Budapest - Külső kép