Margit híd Budapest

Margit híd Budapest
Margit híd BudapestMargit híd Budapest
Margit híd BudapestMargit híd Budapest

Margit híd Budapest bemutatkozása

A budapesti Margit híd a Szent István körutat és a Margit körutat köti össze. Ez a főváros második állandó hídja, amely 1872 és 1876 között épült. A hídról letérve a Margitszigetre is eljuthatunk, amely a turisták és a helyiek körében is népszerű. A hídon kerékpárút is kialakításra került 2011-ben.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Margit híd Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. szeptember 15. járt itt
Ha Pestről Budára szeretnék átjutni, számomra kihagyhatatlan, hiszen itt lakunk a pesti hídfőtől 3 percre gyalogosan. A 2x2 sávos híd arról ismert, hogy nagyon sokszor dugó van rajta, hiszen a Nagykörút vonalán a Szent István körutat köti össze a Margit körúttal a budai oldalon folytatódva.
Margit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Egyéb
2055
Kihagyhatatlan 2022. július 14.egyedül járt itt
Van valami általam ismeretlen oka, hogy az ittjartam-on több budapesti híd is szerepel, de nem mind. De ha már így van, lássuk. . . tegnap végigsétáltam (századszor? ) a Margit hídon, hogy most mit mondhatnék róla amíg az ember fiatalabb volt, hát másért ment itt végig, meg amikor idősebb, akkor is.
Margit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - Külső képMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - EgyébMargit híd Budapest - Külső kép