Margitszigeti Japánkert Budapest

Margitszigeti Japánkert Budapest
Margitszigeti Japánkert BudapestMargitszigeti Japánkert Budapest
Margitszigeti Japánkert BudapestMargitszigeti Japánkert Budapest

Margitszigeti Japánkert Budapest bemutatkozása

Árnyas sétányok, sportolásra csábító pázsitok, zenélő szökőkút, szabadtéri színpad, víztorony és még japánkert is megbújik a fővárosiak és a turisták egyik legkedveltebb kirándulóhelyén: a Margitszigeten. Az aranyhalak és vadkacsák által benépesített tóban nagy gonddal megformált szobrokon akadhat meg a tekintetetek, de a leglátványosabb pontja a japánkertnek kétségkívül a csodás vízesés.

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Margitszigeti Japánkert Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. szeptember 14. járt itt
Olvasom a negatív véleményeket. Én elfogult vagyok, idén nyáron is eljöttem, megtettem a szokásos teljes szigettúrát gyalogosan, és persze a Japánkert sem maradhatott ki. Helyileg Hajós Alfréd sétánynak írják a Japánkert címét a Margitszigeten belül, bevallom, ezt nem is tudtam.
Margitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - EgyébMargitszigeti Japánkert Budapest - Egyéb
2082
Érdekes 2022. május 31.egyedül járt itt
Régen mindig az aranyhalak voltak, amikre a leginkább emlékeztem itt. Sok volt. Piros, sárga, fekete is. Ma úgy rémlik, egyáltalán nem voltak halak. . . a tavirózsákat néztem, és töprengtem, Ide sokan járnak fényképezkedni, néha esküvők után is. Most is fényképezkedtek párok. De valami hiányzott mégis. . .
Margitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső képMargitszigeti Japánkert Budapest - Külső kép
Időpazarlás 2022. április 29.családjával járt itt
Húsvétkor jártunk ott, direkt azon a végén kezdtük a Margitszigeti sétát. A vízesés nem esik, a halak kipusztultak, se cseresznye fák, se Zen hangulat.