Aeropark Budapest

Aeropark Budapest
Aeropark BudapestAeropark Budapest
Aeropark BudapestAeropark Budapest

Aeropark Budapest bemutatkozása

Az AEROPARK Budapesten, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2B terminálja mellett található. Itt megismerhetitek a magyar közforgalmú repülés elmúlt 60 évének történetét, a Li–2 típustól kezdve egészen az ezredfordulóig szolgálatban lévő Tu–154-esen át a manapság is aktív L-410-es típusig, valamint számos repülőtéri kiszolgáló eszközt is.

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Aeropark Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Múlt héten szombaton jártunk az Aeroparkban, kéklámpás találkozón. Voltak a repülőgépeken kívül mentőautók, rendőr és tűzoltó járművek. A színvonalas rendőrségi és tűzoltósági bemutatókon kívül megnéztük a régi és újabb repülőket belülről kívűlről, nagyon tetszettek az egész családnak. Kisgyerekeknek ajánlott program.
Aeropark Budapest - EgyébAeropark Budapest - Egyéb
Érdekes 2023. január 1.családjával járt itt
A téli szünetben unokámmal kerestük fel a szabadtéri múzeumot, szép napos időben. Különösebb atrakció nem volt, a kiállított gépeket tekintettük meg. Az IL 18-as gépben található egy kisebb kiállítás, érdekes tudnivalókkal, de az egyes gépeknél nincs leírás, a gépek többségébe nem lehetett bemenni.
2082
Érdekes 2022. május 28.egyedül járt itt
Gyereknap van, hát persze, hogy számtalan gyerkőc vidámkodott ma az Aeroparkban is. Szervezett műsor is volt, zene, tombola, mindenféle szervezetek regisztrációja a bejárat előtt, de ettől még én is befértem, szóval bejártam a halott gépek temetőjét. Van egy buszmegálló, direkt ehhez a helyhez, ott leszálltam a reptéri E járatról, de azért még párszáz méter séta onnan a bejárat.
Aeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - BelsőAeropark Budapest - BelsőAeropark Budapest - BelsőAeropark Budapest - BelsőAeropark Budapest - EgyébAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Külső képAeropark Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2017. november 8. járt itt
Érdemes a buszos vezetett túrát igénybe venni, mert a reptér munkatársa nagyon sok információt ad át, ráadásul szórakoztató, anekdotázó, kellemes hangulatban. Az Aeropark meglátogatása része egy ilyen programnak. A kiállított gépeken volt Malévos pilóták, mérnökök fogadnak és válaszolnak minden kérdésre.
Aeropark Budapest - Aeropark Budapest - Aeropark Budapest - Aeropark Budapest - Aeropark Budapest -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Aeropark Budapest a térképen
1185 BudapestBudapest - Ferihegy 2.
06 20 6174141