Campona Budapest

Múzeum
Campona Budapest
Campona BudapestCampona Budapest
Campona BudapestCampona Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Campona Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 12.egyedül járt itt
Na, akkor most ZigZaghoz hasonlóan én is csodálkozom, hogy ez itt fent van, de mit mondjak, legyen, ha már így alakult. Volt itt már fent valami városi tér, járdasziget, bármi. . . ez meg mégis csak egy. . hmmm. Szóval, a napokban eleget mászkáltam benne, hát akkor már véleményem is van.
Campona Budapest - EgyébCampona Budapest - BelsőCampona Budapest - BelsőCampona Budapest - EgyébCampona Budapest - EgyébCampona Budapest - EgyébCampona Budapest - BelsőCampona Budapest - BelsőCampona Budapest - BelsőCampona Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2017. április 5.gyerekekkel járt itt
Egy pláza a 22. kerületben Nagytétényben. Érdekes, hogy bekerült ide az egyéb helyek közé. Ez a bevásárlóközpont esik tőlünk a legtávolabb, autóval is hosszú időbe telik ide eljutni, a tömegközlekedést nem is említem, csak több átszállással tudnánk ideutazni. Ennek ellenére évente pár alkalommal mégis "elzarándokolunk" ide.
Campona Budapest - Campona Budapest - Campona Budapest - Campona Budapest - Campona Budapest -
Kihagyhatatlan 2017. április 3.családjával járt itt
Igazán szép,az egész. Hatalmas üzletekkel teli,sok étterem,bőséges választékkal. Az árak elfogadhatóak. Gyerekekkel is érdemes ellátogatni oda. Tropikárium gyönyörü,alig tudtam kihozni a gyerekeket,annyira jól érezték magukat. Nekünk egy napos családi program volt. Vonattal is megközelithető. Most voltunk először,de visszamegyünk
Campona Budapest - Campona Budapest - Campona Budapest -