Holokauszt Emlékközpont Budapest

Holokauszt Emlékközpont Budapest
Holokauszt Emlékközpont BudapestHolokauszt Emlékközpont Budapest
Holokauszt Emlékközpont BudapestHolokauszt Emlékközpont Budapest

Holokauszt Emlékközpont Budapest bemutatkozása

A budapesti Holokauszt Emlékközpont a holokauszt történetének feltárására és bemutatására, oktatásra, ismeretterjesztésre, kultúraközvetítésre, valamint a vészkorszak áldozatai emlékének megőrzésére, a Magyar Köztársaság Kormánya által életre hívott létesítmény.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Kikapcsolódás
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Holokauszt Emlékközpont Budapest vélemények

2076
Érdekes 2022. szeptember 6.egyedül járt itt
Vannak ezek a fura jelenségek, hogy ott, ahol már elő is fordultam párszor, meg fényképeket is tettem fel, valamiért nincs véleményem. . . vagy eltűnt, vagy nem is írtam soha. De akkor ma ezt itt pótoltam. De egyáltalán nem esett nehezemre újra eljönni ide, mert idejárni azért bizonyos mértékig kötelesség is, mert vannak nem felejthető dolgok.
Holokauszt Emlékközpont Budapest - Külső képHolokauszt Emlékközpont Budapest - EgyébHolokauszt Emlékközpont Budapest - EgyébHolokauszt Emlékközpont Budapest - Külső képHolokauszt Emlékközpont Budapest - Külső képHolokauszt Emlékközpont Budapest - Külső képHolokauszt Emlékközpont Budapest - EgyébHolokauszt Emlékközpont Budapest - Külső képHolokauszt Emlékközpont Budapest - BelsőHolokauszt Emlékközpont Budapest - BelsőHolokauszt Emlékközpont Budapest - BelsőHolokauszt Emlékközpont Budapest - EgyébHolokauszt Emlékközpont Budapest - EgyébHolokauszt Emlékközpont Budapest - BelsőHolokauszt Emlékközpont Budapest - BelsőHolokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest -
Érdekes 2019. április 16.egyedül járt itt
Ezt a múzeumot a 9. kerületben, a Páva utcai zsinagógát körbeépítve alakították ki az ezredforduló éveiben. A Páva utcai egykor Budapest 2. legnagyobb zsinagógája volt. Egyfajta kicsit fura, sok kőből és üvegből álló modern épületcsoportot alakítottak ki, ferde, asszimetrikus megoldásokkal.
Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest - Holokauszt Emlékközpont Budapest -