Ráth György-villa Budapest

Ráth György-villa Budapest
Ráth György-villa BudapestRáth György-villa Budapest
Ráth György-villa BudapestRáth György-villa Budapest

Ráth György-villa Budapest bemutatkozása

Ráth György (1828-1905) az Iparművészeti Múzeum első főigazgatója volt. Műgyűjteménye révén, mely a korszak egyik legjelentősebb polgári gyűjteménye volt, széleskörű elismertséget szerzett már a maga korában. Mint rajta kívül sokakat, tevékenységében őt is a lakberendezés vezérelte. Nyitva tartás:Ideiglenesen zárva.

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Hotel FIT Hévíz

Ráth György-villa Budapest vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2022. június 25.a párjával járt itt
Azt hiszem, ezt külön meg is köszönöm ZigZagnak, hogy felhívta erre a figyelmemet! Ma megmerültünk mi is a szecesszióban a Városligeti fasorban. Láttam egy-két házat út közben, ahová szintén bementem volna ugyanezért, mert azok kívülről voltak látványosat, de ez a villa belülről igazán az.
Ráth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - BelsőRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - Külső képRáth György-villa Budapest - EgyébRáth György-villa Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. június 22.csoporttal járt itt
2022 júniusában tartják a Szecesszió fesztiválja című programsorozatot, melynek keretében két héten át mindenféle extra programot szerveznek itt a villában, én is ennek kapcsán jöttem el most ismét én is. Egy érdekes tárlatvezetés keretében megismerhettük a villa és a gyűjtemény izgalmas történetét.