Magyar Természettudományi Múzeum Budapest

városi Múzeum közül
Múzeum
Magyar Természettudományi Múzeum Budapest
Magyar Természettudományi Múzeum BudapestMagyar Természettudományi Múzeum Budapest

Magyar Természettudományi Múzeum Budapest bemutatkozása

A múzeum eredete egészen 1802-ig nyúlik vissza, amikor is Széchényi Ferenc gróf a sok éven keresztül szorgalmasan gyarapított és féltve őrzött gyűjteményét felajánlotta a nemzetnek egy "közmívelődési tudományos központ, egy nemzeti könyvtár" létrehozásának céljából.

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Magyar Természettudományi Múzeum Budapest vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2022. november 8.egyedül járt itt
Itt volt az ideje újra elzarándokolni a természettudományiba, mert, ha nem művelődsz semmit, akkor csak egy kétlábonjáró szervesanyag-átalakító maradsz. Praktikusan végigsétáltam a Ludovika Campuson, és itt lyukadtam ki. Érdekes, hogy milyen sok orosz vagy ukrán jár újabban múzeumba, most is többekkel találkoztam, pici gyereket is tologattak, de, úgy látszik, érdeklődő emberek.
Kihagyhatatlan 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyerekbarát, érdekes kiállítások, megtapintható tárgyak, a szemnek és a kéznek egyaránt csillapíthatja éhségét. A Noé Bárkája, a mammut és a dínók, az ásványgyűjtemény különleges! ! ! Imádtuk! Jó volt az is, amikor a Kárpát-medence élővilága után az embertípusok is előtérbe kerültek.
Kihagyhatatlan 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Tucatszor jártam már a Természettudományi Múzeumban, saját személyes érdeklődésem körébe leginkább az ásványgyűjtemény tartozik bele, amelyet hosszú órákon át képes vagyok nézegetni, áttanulmányozni. Jártam már itt szakmai előadáson, kiállítás megnyitón és könyvbemutatón is.
Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest - Magyar Természettudományi Múzeum Budapest -