Országház Budapest

Országház Budapest
Országház BudapestOrszágház Budapest
Országház BudapestOrszágház Budapest

Országház Budapest bemutatkozása

Magyarország parlamentje a világörökség részeként a világ egyik leggyönyörűbb épülete. Ennek érdekében 17 éven át épült egészen 1902-ig. Mindenkinek látnia kell legalább egyszer életében.
A Kossuth tér északi részén, az Országház mellett épített mélygarázs legfelső, térfelszín alatti szintjén Látogatóközpont várja a látogatókat.

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Országház Budapest vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2022. november 22.egyedül járt itt
Tisza István gróf emlékművénél rájöttem, hogy régen voltam a parlamentben. Hmm. . . mostanában nem is, hanem még akkor, amikor kintről, a térről lehetett a kis sarokkapukon át bemenni. Mint látogató. Ha meg felszólalsz valami gyűlésen, akkor meg máshol.
Országház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - BelsőOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - Külső kép
Kihagyhatatlan 2022. október 4.csoporttal járt itt
Én a Kultúrális Örökség Napján látogattam el ide. Egy kedves idegenvezető mutatta be nekünk és kivételesen a bal oldali részt, ahol a tényleges Országgyűlés zajlik. A koronánál sajnos nem lehetett fotózni, de a Vadászteremben, az erkélyen és a gyűlésteremben igen. Gyönyörű volt minden a kazettás eredeti ablakok, melyeket a háború pusztítása elől, kiszedtek és elrejtettek. Mindenkinek ajánlom, hogy egyszer menjen el az Országházba.
Országház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2016. április 14.egyedül járt itt
Szerintem nincs olyan magyar ember, aki ne ismerné ezt az épületet, viszont valószínűleg sokkal kevesebben vannak olyan honfitársaink, akik belül is jártak benne.
Országház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - Külső képOrszágház Budapest - Külső képOrszágház Budapest - EgyébOrszágház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest - Országház Budapest -