Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest

Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest
Petőfi Irodalmi Múzeum BudapestPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest
Petőfi Irodalmi Múzeum BudapestPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest

Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest bemutatkozása

A budapesti Petőfi Irodalmi Múzeum egy országos gyűjtőkörű szakmúzeum. Célja, hogy a magyar irodalom tárgyi emlékeit összegyűjtse, megőrizze és bemutassa. A múzeumot 1954-ben alapították, jelenlegi helyén a Károlyi-palotában 1957 óta működik. A "Nincsenek itt már farsangi hajnalok - Ady és Csinszka lakása" és a "Költő lenni vagy nem lenni - Kiállítás Petőfi Sándor születésének 200.

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2023. február 2.egyedül járt itt
A Kálvin téren rohamszerűen rámjött, hogy nem is kéne annyira sietni sehová, itt van a Petőfi Irodalmi Múzeum nem is messze, Megújult, már át is adták, nosza, milyen lett? A régit láttuk, a felújítás alatt próbálkoztam, félig szétpofozva is láttam, most meg bejárható. Szép ez a Károlyi palota.
Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Külső képPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - BelsőPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - BelsőPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Külső képPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Külső képPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - BelsőPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - EgyébPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - BelsőPetőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Külső kép
Kihagyhatatlan 2016. június 28.csoporttal járt itt
Ez év áprilisában jártunk a múzeumban egy nagyobb létszámú csoporttal. A sárkányokkal kapcsolatos programon vettünk részt. Nyugodt szívvel állíthatom, hogy felnőtt és gyermek egyaránt jól szórakozott. Beszélgettünk a sárkányokról, tanultunk egy dalocskát, le is rajzoltuk őket, és sok érdekességet kipróbáltunk ,ami a sárkányokkal volt kapcsolatos. Köszönjük az élményt, szívesen visszatérünk máskor is!
Kihagyhatatlan 2016. június 27.a párjával járt itt
A PIM-től megszokott magas színvonalú programok a Múzeumok Éjszakáján is. Hangulatos koncert az udvaron a Cabaret Medranoval. Az utcai meleghez képest az udvar is egész kellemes volt. Bár mi nem így főzzük, de a művészek által főzött lecsó is ízlett.
Egész évben szeretek ide járni, könyvbemutatókra, fesztiválokra.
Kihagyhatatlan 2016. május 13.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már itt, legutóbb március 15-én. Ekkor részben a 48-as megemlékezéshez kapcsolódóan sok érdekes programot kínáltak a gyerekes családok számára is.
Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest - Petőfi Irodalmi Múzeum Budapest -