Budapest Marriott Hotel Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Budapest Marriott Hotel Budapest vélemények

Kiváló 2016. augusztus 14.üzleti partnerrel járt itt
Belváros közepén, könnyen megközelíthető szálloda. Ha egy „szint” felet kapsz szobát, már csend és nyugalom honol. Szép és igényes, nem csoda, hiszen a 70 évektől ez az egyik „alap” szállodája Budapest –Pesti oldalának. A pozícióját a 80’-90 években szilárdította meg teljesen.
Budapest Marriott Hotel Budapest - VendéglátásBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - KörnyékBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - VendéglátásBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - Külső képBudapest Marriott Hotel Budapest - VendéglátásBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - KörnyékBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - SzobákBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - KörnyékBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - BelsőBudapest Marriott Hotel Budapest - Belső
Kiváló 2016. május 12.családjával járt itt
2015. augusztusában jártunk a Marriott Apartman Hotelben. Nagyon jó helyen, a Váci utca szomszédságában található a hotel. A Duna part, az éttermek, a sétáló utca mind - mind a közelben van. Budapest látogatásunk során ez a szálloda volt a központunk, ahol nagyon jól ki tudtuk pihenni a városnézési fáradalmakat.
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
Tavaly tavasszal volt szerencsém a hotelhez. A kedvenc hotelem lett, mindenkinek csak ajánlani tudom. Csillagos ötöst adok mindenre, az ételek isteniek, a személyzet rendkívül kedves, imádom Budapestet is, csodás kilátás van a városra. Csak két napot töltöttem itt a párommal, de örök élmény marad.
Budapest Marriott Hotel Budapest - Vendéglátás
2015. december 12.kollégákkal járt itt
Konferencián voltunk egy péntek délutántól 1 napig. Az előadótermek és étterem igen szép panorámával rendelkezett és kényelmes volt. A vacsora elegánsan tálalva, kiszolgálással történt, nem volt különleges, de a szervező cég rendelte, biztosan tudnak a hotelben sok mást is. A szombati ebéd svédasztalos, fantáziadúsabb, finomabb volt.