Hotel Charles Budapest ★★★

Hotel Charles Budapest
Hotel Charles BudapestHotel Charles Budapest
Hotel Charles BudapestHotel Charles Budapest

Hotel Charles Budapest bemutatkozása

A Hotel Charles a főváros budai oldalán, a Gellért-hegy mellett, a fő turista látványosságok közvetlen közelében várja vendégeit. Ideális elhelyezkedéséből adódóan Budapest nevezetességei akár gyalog (Citadella, Várnegyed), de tömegközlekedéssel is percek alatt megközelíthetők.

A Hotel Charles legnépszerűbb csomagjai

Hotel Charles Budapest - Napi ár reggelivel (min. 1 éj)
Napi ár reggelivel
2024.12.28-ig
Hotel Charles Budapest - Napi ár ellátás nélkül (min. 1 éj)
Napi ár ellátás nélkül
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Hotel Charles Budapest vélemények

Kiváló 2014. május 16.a párjával járt itt
A foglalás gördülékeny. Kedves személyzettel találkoztunk a recepción, érkezéstől a távozásig kifogástalan kiszolgálásban volt részünk. Hozzáértő menedzsment és kiváló vendégkezelés jellemzi a hotelt. Nagyon finom és egészséges reggelit kínálnak. Ha Budapestre mész konferenciára vagy városnézésre, szívből ajánlom ezt a korrekt árú hotelt! Még idén visszatérünk :-)
Kiváló 2014. március 30.kollégákkal járt itt
Maximálisan meg voltam elégedve a szállodával, az alkalmazottak kedvességével és segítőkészségével. Az áraik a szolgáltatások magas minőségéhez képest nagyon előnyösek. Az udvari szobáik csendesek, nyugalmas éjszakáink voltak. A konyha felszereltsége is kielégítő. Az éttermükben a reggeli minőségi, bőséges és ízletes.
Kiváló 2014. február 10.a párjával járt itt
Rendkívül jó emberi hozzá állásról tettek tanúbizonyságot a Hotel Charles vezetősége és dolgozói. A dolgozók egy ötcsillagos szálloda miliőét teremtve, mindenben a vendég kedvébe és kényelmében tevékenykednek. Az árak elérhetők. Az étteremben a hazai finomságok és a reform konyha ételei egyaránt elérhetők, és érdemes is megkóstolni. Nekünk nagyon jó tapasztalataink voltak.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Több alkalommal szálltunk meg a Hotel Charlesban ahol a személyzet mindig udvarias, segítőkész volt.A szobák tiszták , kényelmesek. A szálloda áraival is elégedett voltam. Az éttermet csak reggelizés alkalmával vettem igénybe , így véleményt nem tudok alkotni az ételekről.Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát
Kiváló 2013. április 14.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes és kifejezetten érdekes étterem, sokkal többet ad mint amit első ránézésre ígér. A falon elhelyezett műtárgyak igényesek magas színvonalúak. Több alkalommal étkeztem itt a hallevest kivéve mindig azonos és jó minőséget kaptam. A személyzet udvarias a kérésekre jól reagál. A borlap jól összerakott. Az ár érték arány kifejezetten rendben van!
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
Kívulrol lehet nem néz ki a hotel a legluxusosabbnak, de ennek ellenére meglepoen kellemes hely!!! A személyzet nagyon kedves volt és segítokész minden szempontbol. Az étterem a foldszinten pedig kiváló, nagyin jól foznek!!!
Kiváló 2013. február 11.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt!
Ezek voltak jellemzők a Hotelra : tisztaság, komfort, segítőkész/illem tudó személyzet, ínycsiklandozó reggeli és még sorolhatnám.
Örömmel szállnék meg ismételten a Hotel Charlesba.
Hotel Charles Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 23.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 16 Euro / éj (Foglalás szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 450 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 15 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád