Bud Spencer szobra Budapest

2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Bud Spencer szobra Budapest vélemények

Érdekes 2023. július 18. járt itt
A Corvin sétányon mentem, amikor feltűnt ez az óriás szobor, nem tudtam róla, de egyből arra gondoltam, hogy ez Bud Spencer. A szobor alján az eredeti neve
Carlo Pedersoli szerepel, alatti egy mondat Terence Hill-től, utalva a közös filmjeikre.
Átlagos 2022. május 24.gyerekekkel járt itt
A VIII. kerületi Corvin-negyedben, a sétányon 2017-ben került kiállításra Bud Spencer, azaz eredeti nevén Carlo Pedersoli szobra. Ki ne ismerné Piedonét, az úszóként indult színészóriást, aki legnagyobb sikereit később Terence Hill oldalán aratta?
Bud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - EgyébBud Spencer szobra Budapest - Egyéb
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 19.egyedül járt itt
Azt hiszem, eléggé népszerű szobor ez. Mint ahogy Carlo Pedersoli, Piedone, Bud Spencer életében is nagyon népszerű volt, egészen különös varázzsal bírt mindenféle korosztályra. A személyisége annyira hatott, hogy hiába csinált jobbára brutálisan egyszerű, talán primitívnek is mondható álverekedős filmeket a legkönnyebb műfajban, maga az a tény, hogy ő, a fogalommá vált közkedvenc szerepelt bennük, messze az értékük fölé emelte őket.
Bud Spencer szobra Budapest - Külső képBud Spencer szobra Budapest - Külső képBud Spencer szobra Budapest - Külső képBud Spencer szobra Budapest - Külső kép