Columbo-szobor Budapest

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Columbo-szobor Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. március 24.egyedül járt itt
Ha elindul az ember a 2-es villamos vonalán Jászai Mari téri végállomástól a Duna-parton délnek, jó pár érdekes szoborral lehet találkozni. Mivel én történetesen erre járok minden nap dolgozni évek óta (mínusz covid miatti home office hetei), ezért tényleg napi szinten látom őket.
Columbo-szobor Budapest - EgyébColumbo-szobor Budapest - EgyébColumbo-szobor Budapest - EgyébColumbo-szobor Budapest - EgyébColumbo-szobor Budapest - EgyébColumbo-szobor Budapest - Egyéb
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 7.egyedül járt itt
A Peter Falk által alakított Columbo hadnagy nyilván úgy került a Falk Miksa utca végébe, mert hát Falk. A kutyája nem Falk, de bánatos és hűséges szemmel nézi töprengő gazdáját. A szobor új értelmezést nyert a pici Kolodko-mókussal a háta mögött, hiszen a konkrét bűntény is az utcán hever, amin ott lehet töprengeni.
Columbo-szobor Budapest - Külső képColumbo-szobor Budapest - Külső képColumbo-szobor Budapest - Külső kép