Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest

Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest
Kolodko: Holdjáró miniszobor BudapestKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest
Kolodko: Holdjáró miniszobor BudapestKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest

Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest bemutatkozása

Mihail Kolodko (Kolodkó Mihály) ukrán-magyar szobrászművész, aki apró szobrairől ismert, melyekkel számtalan helyen találkozhatunk a városban.
A Hold utcában, néhány lépésre a Batthyányi-örökmécsestől található Kolodko holdjáró miniszobra. A bronz alkotás egy gömb alakú térelem felületén robog, benne pedig egy integető asztronauta köszönti a járókelőket.

Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest vélemények

Érdekes 2023. július 23. járt itt
A Hold u. sarán egy kávézó előtt találtam meg Kolodko Mihály egyik miniszobrát a Holdjárót. A betongömb tetején száguld a holdjáró, amely a művész első magyarországi bérelt, Hold utcai lakásának is emléket állít.
Kihagyhatatlan 2022. március 31.egyedül járt itt
A sokadik Kolodko Mihály miniszobor Budapesten, ezúttal az 5. kerületben a Hold utcában, a Battyhány örökmécses körüli kis tér sarkán. Amint azt már megszokhattuk, Kolodko szobrai körül semmi sem véletlen, mindig van az alkotás mögött egy kis történt, magyarázat, indokoltság.
Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Egyéb
2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 28.egyedül járt itt
Hol a manóba lenne a holdjáró szobra, ha nem a Hold utca táján? A Batthyány-örökmécses tövénél van egy nagy kerek kőlabda, az a Hold. És rajta a picike járó. Tizenévekig jártam ide a sarokra a Neumann Társaságba. A környék csak gazdagodott.
Kolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Holdjáró miniszobor Budapest - Külső kép