Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
6. helyezett
városi Szobor közül
Kategória
Szobor
Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest
Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor BudapestKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest
18 fotó

Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest bemutatkozása

Mihail Kolodko (Kolodkó Mihály) ukrán-magyar szobrászművész, aki apró szobrairől ismert, melyekkel számtalan helyen találkozhatunk a városban.
A művész nevét viselő reptéren található Kolodko Liszt Ferencet ábrázoló miniszobra. A zeneszerző bőröndjén ülve várakozik és szemléli a járókelőket.

3 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

3 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.21-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
55.184 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. november 10. járt itt
Amikor a reptéren leszálltunk a BKV buszról, egyet fordulva ott volt a bejárat mellett ez a kis szobor egy talapzaton. Körbe jártam, fényképeztem és örültem, hogy Kolodko Mihály egy újabb kis remekművével, méltó helyen találkoztam.
Itt fényképeztem:
Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - Egyéb
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3343 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95282 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. július 31.gyerekekkel járt itt
Évek óta tudtam, hogy Kolodko Mihály Liszt Ferencről készült miniszobra a Ferihegyi Repülőtéren található, pontosabban hivatalosan már Liszt Ferenc Repülőtér lett a neve, szóval a helyszínválasztás ismét nem volt véletlen.
Még több kép (3 db) >>
2076
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2233 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42638 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 31.egyedül járt itt
Ott ül Liszt Ferenc Ferihegyen, és vár. Gondoltam is, hogy miféle Kolodko-rajongó, aki nem látogatja meg? Ugyanis nem repülőt vár, hanem kint ül a terminál előtt, keresztbe tett lábakkal, karba font kézzel, hogy mikor érkezel már meg? Talán kottájából kis papírrepülőt csinált, hogy addig is elszórakoztassa magát.
Itt fényképeztem:
Kolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Liszt Ferenc miniszobor Budapest - Külső kép
Még több kép (2 db) >>