Pál utcai fiúk szobra Budapest

Hotel Eger Park
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Pál utcai fiúk szobra Budapest vélemények

Érdekes 2023. július 23. járt itt
A szoborcsoport nagyon tetszett, de sajnos sokan vizeldének használják. Ott jártamkor is éppen. Szóval undorító szag terjengett körülötte. Ha ez nem lett volna, talán még én is beállok a fiúkkal golyózni, olyan élethűen lettek megformázva.
Kihagyhatatlan 2022. június 29.gyerekekkel járt itt
A Pál utcai fiúk zseniális szoborcsoportja nem Pál utcában, de a történetben szereplő helyszínek közelében, a Práter utcai általános iskola előtti beszögellésben került kihelyezésre. Molnár Ferenc könyve megjelenésének századik évfordulójára 2007-ben avatták fel a szobrot, amely 5 fiú alakból áll.
Pál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - Egyéb
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 19.egyedül járt itt
Magyarország egyik leghíresebb, legnépszerűbb regénye Molnár Ferenc műve. Ráadásul itt játszódott, ezen a környéken. Maga a Pál utca itt van párszáz méterre, a József körút és a Mária utca között, annak a sarkán állt a grund, A Múzeumkert szintén erre, a Nemzeti Múzeum körül, a vörösingesek fészke meg, a Fűvész kert a másik irányba.
Pál utcai fiúk szobra Budapest - EgyébPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső képPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső képPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső képPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső képPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső képPál utcai fiúk szobra Budapest - Külső kép