Ruttkai Éva szobra Budapest

Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

2 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.01.01-ig
Portobello Hotel Esztergom
41.900 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Ruttkai Éva szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 246 városban járt márFelfedező - 2646 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 75898 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 23.gyerekekkel járt itt
Az 1960-80-as évek népszerű színésznője, Ruttkai Éva szobra egy kis parkban található Újlipótvárosban. 2013 óta a park is az ő nevét viseli. Talán onnan adódott a névadás, hogy a közelben lévő Vígszínházhoz kötődik a színpadi pályafutásának jelentős része.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 22.egyedül járt itt
Ruttkai Éva szobra a róla elnevezett parkban található, a Pozsonyi út mellett, a 13. kerületben. Különösen azért jutott eszembe, mert tegnap tallóztam a Nemzeti Színház előtti szoborparkban, és az ottani Ruttkai szoborral már évek óta nem vagyok igazán kibékülve. Szóval, kíváncsivá tett, hogy ez a másik vajon milyen? És jobb.
Itt fényképeztem:
Ruttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső kép
Még több kép (7 db) >>