Ruttkai Éva szobra Budapest

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Ruttkai Éva szobra Budapest vélemények

Érdekes 2022. június 23.gyerekekkel járt itt
Az 1960-80-as évek népszerű színésznője, Ruttkai Éva szobra egy kis parkban található Újlipótvárosban. 2013 óta a park is az ő nevét viseli. Talán onnan adódott a névadás, hogy a közelben lévő Vígszínházhoz kötődik a színpadi pályafutásának jelentős része.
2082
Érdekes 2022. június 22.egyedül járt itt
Ruttkai Éva szobra a róla elnevezett parkban található, a Pozsonyi út mellett, a 13. kerületben. Különösen azért jutott eszembe, mert tegnap tallóztam a Nemzeti Színház előtti szoborparkban, és az ottani Ruttkai szoborral már évek óta nem vagyok igazán kibékülve. Szóval, kíváncsivá tett, hogy ez a másik vajon milyen? És jobb.
Ruttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - EgyébRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső képRuttkai Éva szobra Budapest - Külső kép