Pasaréti Ferences templom Budapest

Így is ismerheted: Páduai Szent Antal Plébánia, Pasaréti Ferencesek
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
238. helyezett

Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

3 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.09.02-ig
Hotel FIT Hévíz
67.640 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Pasaréti Ferences templom Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 19. járt itt
Sajnos amikor arra jártam, nem volt nyitva a templom, de modern stílusával felkeltette az érdeklődésemet. Most csak kívülről készítettem képeket, de kiváncsi vagyok a belsejére is.
Itt fényképeztem:
Pasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - Egyéb
Még több kép (22 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3324 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94630 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 10.családjával járt itt
Nagyszüleim és a dédnagymamám is Pasaréten élték le az életüket, így a templomban is jártam gyerekkoromban jó párszor. Nem misén, csak kedvtelésből, a bekukkantás kedvéért, mivel a családunk nem vallásos, de egyébként reformátusok vagyunk. Ez pedig Páduai Szent Antalnak ajánlott ferences plébánia, azaz katolikus templom, és mögötte a rendház.
Még több kép (12 db) >>
2003
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2155 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40919 feltöltött kép
Érdekes 2022. augusztus 30.egyedül járt itt
Templomaink általában a hagyományos régi mintákat követik, ott, ahol állt egy ősi, oda annak mintájára szívesen hagynak egy ugyanolyan jellegű restauráltat, de néha meg a mai kor kihívásai új templomok, új formák megjelenését is előhívják, és akkor az öreg hit új falak közé költözik.
Itt fényképeztem:
Pasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - BelsőPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - EgyébPasaréti Ferences templom Budapest - Külső kép
Még több kép (14 db) >>