Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest
Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő BudapestPesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest

Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest bemutatkozása

A Duna partján Budapest egyetlen jódos-brómos vízű gyógyfürdőjét, a Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- és Strandfürdőt találjuk. A fürdő gyógyvize a Gellért fürdőéhez hasonlóan mozgásszervi panaszokra, egyéb megbetegedések esetén is ajánlott. A Budapesten egyedülálló típusú jódot, konyhasót és brómot jelentős mennyiségben tartalmazó hévízű kútra az 1900-as évek elején találtak rá.

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Sungarden Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok

Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest vélemények

Érdekes 2020. január 31.a párjával járt itt
2019 évvégén voltunk. Szépen felújított kis méretű fürdő, ünnepi időszakban bejutni sem könnyű. Tiszta, korszerű, télen is ki lehet jutni a külső részekbe. Az baráti budapesti viszonylatban olcsó. Télen a benti részen a pihenő ágyak hamar elfogynak lepakolni nehézkes nincs igazán hova. A fürdő területén nincs készpénz forgalom!
Érdekes 2019. augusztus 22.egyedül járt itt
2019. augusztus 16-án látogattam el első alkalommal a fürdőbe. A felújítás után, idén átadott fürdő épülete modern, praktikus, tetszetős kivitelezésben áll a fürdővendégek rendelkezésére. Külön medencével a gyermekek részére. Elnyerte tetszésemet a szabadba kiúszó élménymedence. Nagyon jó a szauna részleg is.
Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest - Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest - Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest -