Budai vár Budapest

Budai vár Budapest
Budai vár BudapestBudai vár Budapest
Budai vár BudapestBudai vár Budapest

Budai vár Budapest bemutatkozása

A Vár már a XIII. században királyi lakhely volt, később, a XIX. században Ybl Miklós és Hauszmann Alajos tervei alapján átalakították. II. világháborút követően az uralkodói termek és hálók helyét múzeumi termek vették át, itt kapott helyet a Magyar Nemzeti Galéria, az Országos Széchenyi Könyvtár és a Budapesti Történeti Múzeum.

Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Budai vár Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. október 1.barátokkal járt itt
Építkezés. Átalakítás. Régóta. Nyáron persze, hatalmas külföldi tömegben. Balesetveszélyes pallók mindenhol. Sok palló, Keskenyebb kialakított járatok.
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Érdekes 2022. január 23.a párjával járt itt
Ha már más nem, hát akkor én. Láttam, hogy üres ez a hely, meg ma éppen eleget mászkáltam a várban és éppen elég sokadjára, hogy akár írhatok is róla. A történetét most lépjük át, mindenki ismerheti vagy utánanézhet, a jelene is elég mozgalmas. Nem tágítanám a kört a köztársasági elnöki palotáig, vagy a Karmelita kolostorig, maradjunk a kardos turul által őrzött kapun belül.
Budai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - EgyébBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Külső képBudai vár Budapest - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.