Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

A Hotel Piroska legnépszerűbb csomagjai

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Legjobb ár (min. 4 éj)
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat
Három éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2016. június 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a szállodában. Érkezés után 20 % kedvezménnyel ebédelhettünk, az ital is ilyen kedvezményes volt. Jó volt a tranzit a fürdőbe. Amit jónak tartanék, hogy a fürdőbe kedvezményes belépőt lehetne kapni.
2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel mentünk ide négy éve- ez volt az első alkalom. Aztán tavaly is itt voltunk, és idén is ide megyünk. :)Szerintem ez nem lehet véletlen. (Remélem, idén is olyan jól fogjuk érezni magunkat, mint eddig! )
A szoba tökéletes, kényelmes-családi szobában voltunk. Imádtam a kanapékon heverészni, ezekből rengeteg van "szétszórva" a hotelben.
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Az ország ezen részén első alkalommal jártunk,csinos-rendezett település és hotel. Tiszta szoba ,szépen bekészitett minden ami a pihenéshez kellett. Az étterem belsö kialakitása dizainos, az ételek-italok minősége és választéka jo volt. Bőven volt sütemény és gyümölcs. A személyzet figyelmes,kézséges volt.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Barátnőmmel és 4 gyerekkel voltunk februárban a Hotel Piroskában, ahol mindennel elégedettek voltunk. Minden este volt program a szállodában gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Egyik este harmonikás estén vettünk részt, a másik este pop slágereket hallgattunk. A recepción elhelyezett nyalókás üveget a gyerekek szívesen felkeresték. Egyszerűen fantasztikus volt, biztos visszamegyünk.
2016. május 11.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, könnyen megközelíthető. A személyzet kedves, udvarias. Az étkezés maximálisan kielégítő, bár vacsoránál nem túl nagy a választék, azért mindenki találhat magának kedvére valót. A szobánkban kellemes meleg volt. A wellness részlegből hiányoltunk egy úszásra alkalmas medencét, de minden egyébbel, szauna, élményfürdő. . . meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Kellemes csalódás ért. A szoba és a benne lévő fürdőszoba is tiszta volt, a törölközők szintúgy. A wellness részleggel meg voltam elégedve, előny, hogy többféle szauna van. Az ételre(reggeli,vacsora) és a kiszolgálásra egy rossz szavam se lehet. Tetszett, hogy többféle süteményből tudtunk választani a vacsoránál.
Hotel Piroska válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük véleményét! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, visszavárjuk Önöket!
2016. május 10., Hotel Piroska, vendégkapcsolati manager
Átlagos 2016. május 6.a párjával járt itt
Értek meglepetések bőven, az biztos. A szoba közel nem volt 4*-os. A régi típusú TV bekapcsolása után csak sokára jelent meg a kép. Az ablakok koszosak voltak, a festés is rájuk férne. A klimatizált szobát is elvárnám egy 4*os szállodától (bár tudom ez nem követelmény), de hogy még szúnyogháló sem volt az ablakon, az durva.
Hotel Piroska válasza
„Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk építő jellegű kritikáit, mivel ezek a visszajelzések a leghasznosabbak számunkra a fejlődés szempontjából! Nálunk töltött pihenésük óta széleskörű fejlesztéseket és apróbb változtatásokat is elvégeztünk szállodánkban.
2016. május 10., Hotel Piroska, vendégkapcsolati manager
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
2014 szilveszterén és 2016 márciusában is meglátogattuk "Pirosszkát" az egy K-s Bükön. Nem mondom, nincs közel Újpalotához, de kibírható távolság volt.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Egyéb
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Decemberben töltöttünk el egy hosszú hétvégét párommal, és 1,5 éves kisfiammal a szállodában. Ez volt az első szállodai élménye a kisfiamnak, aki imádta, hogy "megyünk enni", reggeli és vacsora van, imádott zenét hallgatni esténként a szálloda halljában, táncoltunk és énekeltünk. A regisztrációnál kedves volt a személyzet és pontos az útbaigazítás.
2016. május 3.a párjával járt itt
Soha nem szerettem a külföldre menni nyaralni, valahogy ez sosem vonzott engem. Úgy vagyok vele a mai napig, hogy Magyarországon annyi szép hely van, amely még arra vár, hogy felfedezzem, hogy inkább a hazai tájak és szállodák közül választok. Tavaly a Bükre esett a választás, előtte még sosem jártam az országnak ezen a felén.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossuth Lajos u. 60.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád