Borostyán Étterem Bükkszentkereszt

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Borostyán Étterem Bükkszentkereszt vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 6.családjával járt itt
Gyógynövénynapok alkalmával utaztunk Bükkszentkeresztre. Csodálatos hely,friss levegő,nagy meleg, hangulatos,barátságos étterem és panzió tele vendéggel. A fáradt utazó ehet -ihat ,pihenhet. Különleges ételek, frissitő gyógynövény italok várják az éhes vendégeket. Sok vendég ,teltház,de így is elég rugalmas és gyors volt a kiszolgálás.
Borostyán Étterem Bükkszentkereszt - Külső képBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - Külső képBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - EgyébBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - BelsőBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - Egyéb
2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Lillafüredről tartottunk Eger felé, amikor is kipattant a fejemből az ötlet, hogy menjünk be Bükkszentkeresztre nézzük meg. Be is tértünk, körül is néztünk, meg is éheztünk. Nem volt nehéz rátalálnunk a helyre, hiszen ott áll a főút mentén, szemben a temetővel. :-)
Szerencsére találtunk helyet a teraszon, ahol helyet is foglaltunk.
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Egy kirándulás alkalmával tértünk be a Borostyán Étterembe, ahol az étlpon rögtön szemet szúrt a "Bükki gazdagleves" tétel. Megkérdeztem a pincért, hogy mit is rejt az elnevezés, aki közölte, hogy ez egy szurokfüves, tejfölös borjúraguleves (már ezen a ponton tetszett a dolog), amibe velő és főtt tojás is kerül (végképp tetszett!
Borostyán Étterem Bükkszentkereszt - Étel/italBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - Étel/ital
Kiváló 2015. október 25.barátokkal járt itt
Egy másik éttermet kerestünk a közelben, ami bezárt. Ló nincs, szamár is jó alapon a zuhogó esőben idetévedtünk. Minden elismerés és csodálat! Figyelmes kiszolgálás,ízletes, finom ételek. Az adagok nagyobb étkűek számára is óriásiak, baráti áron. Sokszínű a kínálata, de az erdei gombalevest nem szabad senkinek sem kihagynia és ha épp frissen sült ki a csülök, azt sem. Kiváló étterem, bárki arra jár, térjen be ide!
Kiváló 2015. március 13.családjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be az étterembe, de nem bántuk meg. Utólag sajnálom, hogy kizárólag csak levest fogyasztottunk. A vargányakrémleves és a tárkonyos vadraguleves egyaránt fenomenális volt. A kiszolgálás tökéletes volt. Mi januárban, elég hideg időben jártunk itt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2014. július 28.a párjával járt itt
A kis település főutcáján elhelyezkedő Borostyán étterem amolyan igazi kockás abroszos, magyaros konyhával rendelkezik. Az ételek finomak, választékos az étlap. Az adag rengeteg, mi a képen látható két személyes tálat kértük, de alig bírtuk megenni. Gyors kiszolgálás, Szép kártyás, bankkártyás fizetés, Erzsébet utalványt is elfogadnak a készpénz mellett.
Borostyán Étterem Bükkszentkereszt - Étel/italBorostyán Étterem Bükkszentkereszt - Egyéb