Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd

4,2
az 51 ceglédi étterem közül
cukrászda, gyorsétterem, kávézó - kávéház, ételbár
Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd

Bodrogi Kúria Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
Bodrogi Kúria Inárcs

Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd vélemények

2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Délibáb street food nevű, Cegléd központjában működő egységben megfordultam már egy ízben három éve. Akkor sem volt rossz élmény, viszont már akkor is zavart a rádi. Sajnos erről a szokásukról nem tettek le, most is rátukmálják a rádió szonorikus zavarkeltését a vendégekre.
Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Külső képDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/italDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - EgyébDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - EgyébDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Külső képDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/italDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - EgyébDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Belső
2019. október 20.egyedül járt itt
1-2 éve megnyitott street food ételeket kínáló bisztró és kávézó a Szabadság téren. A téren egyre több vendéglátó egység nyílt az elmúlt években, ez mindenképpen az igényesek, színvonalasak közé tartozik. Elég sok ülőhelyük van benn, galériaszinttel, kint pedig kis terasz.
Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Külső képDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/italDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/italDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/italDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étlap/itallapDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Külső képDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - EgyébDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/ital
2019. április 14.a párjával járt itt
Kávét akartunk inni délutáni séta közben, így hát a Kávézó feliratra ugrott a túloldalról a szemünk. Közelebb érve láttuk, hogy nem sokan kávéznak, inkább falatoznak a teraszon, melegszendvics, hamburger, tészta volt a legtöbb vendég előtt. A belső térben ültünk le, a helyiség tágas és szépen berendezett.
Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Külső képDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - BelsőDélibáb Kávézó & Street Food Cegléd - Étel/ital
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Hangulatos, fiatalos étterem, ahol a street food és a klasszikus ételek találkoznak. Nagyon finom az Amerikai burger, a coleslaw saláta szuper! Több ételt is volt szerencsém megkóstolni már, eddig nem ért még csalódás sosem. A személyzet kedves, mosolygós, figyelmes.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. április 2.egyedül járt itt
Ma egy csodaszép tavaszi napon volt szerencsém ellátogatni ide. (Eredetileg csak a közeli moziba készültem. )
A Délibáb teraszáról Cegléd legszebb panorámájában gyönyörködhetünk. Ugyanis a város főterén (Kossuth tér) található étterem teraszáról Közép-Európa egyik legnagyobb, szinte székesegyház formátumú Nagytemplomának főoldalára nézhetünk.
2017. január 25.egyedül járt itt
A Délibáb kávézó Cegléd központjában, a Szabadság téren működik. Azzal ültem be, hogy eszem valami jó reggelit, így is lett. Több dolog is csábított, végül egy Croque Monsieur mellett döntöttem, ami 850 ft-ba került, korrektül volt elkészítve. Elég sok időbe tellett, míg megkaptam, de lehet, hogy ez csak szubjektív megélés volt, mivel már nagyon indultam volna tovább.