Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Gyenge 2022. február 25.a párjával járt itt
Már voltunk itt és több ismerősünknek is ajánlottuk. De amit most tapasztaltunk annak az a következménye ide többet nem jövünk.
2022. február 8.a párjával járt itt
Wellness részleg nagyon jó volt, 8:00-20:00-ig lehetett igénybevenni, járt 40 perc masszázs, fél panziós ellátásnál 3 óra állt rendelkezésre akár többszöri étkezésre és nagyon változatos ételekkel álltak elő. A szobában viszont a tv homályos volt és ugrált a kép, a fürdőszobában meg nagyon hangos volt a szagelszívó, ami folyamatosan megy.
Kiváló 2022. január 11.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a szállodában kerekesszékkel közlekedő lányommal.Mindenhol akadálymentesen tudott közlekedni.A személyzet nagyon kedves,segítőkész volt mindkettőnkkel.Az ellátással maximálisan meg voltunk elégedve.Már voltunk itt évekkel ezelőtt és a közeljövőben ismét el szeretnénk tölteni pár napot.
Kiváló 2022. január 8.a párjával járt itt
Összességében minden tetszett. Az étkezésemmel volt csak problémám, mivel inzulin rezisztens vagyok a fő étkezésnél köretet és desszertet nem tudtam választani. Véleményem szerint elég sok a cukros beteg és itt tapasztaltam egyedül, hogy hiába jeleztem a foglalásnál a betegségem nem foglalkoztak velem.
Kiváló 2021. december 29.csoporttal járt itt
Minden nagyon szép, kényelmes. A személyzet kedves, segítőkész. Remek, hogy van gyógyvizes medence is. Az ételek nagyon finomak, sajnos néha hidegek voltak a fogások, mert azokat nem tartották melegen. A hotel messze van a pályaudvartól (ez hátrány annak, aki nem autóval érkezik). Egy esetleges "iránytaxi" nagy segítség lenne, a "sima taxi" nagyon drága.
Kiváló 2021. december 4.barátokkal járt itt
Néhány éve jártunk itt utoljára ! Már nagyon kíváncsiak voltunk mi változott az idők során ! Barátainkal érkeztünk ! Kedvesen fogadtak,elmondtak minden fontos információt a hotelről ! A szobáink szépen berendezett ,tiszták voltak ! A wellness nem változott,csak egy kicsit kopottas lett ! Jó lenne már néhány új elemmel bővíteni !
Hotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - KörnyékHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - Szórakozás/SportHotel Aquarell Cegléd - Wellness
2021. november 29.a párjával járt itt
A szobával meg voltunk elégedve. A fogadás, az ásványvíz, kávé, gyümölcs jól esett. A vacsora viszont kicsit kellemetlen volt. Nem kérdezték meg, mit kérünk inni. A harmadik napon is ugyanaz a maszatos terítő volt az asztalon. Biztosan emberhiány volt. A wellnessben elromlott a jakuzzi. Ezt csak az elsőt napon és a második napon délelőtt tudtuk használni.
Kiváló 2021. november 11.a párjával járt itt
Összességében minden rendben volt. Az ételek finomak voltak. Egy-két észrevétel: Javasolnám kihelyezni az étkezésnél a kiegészítő fűszereket, szószokat, mártásokat saláta eceteket stb. Vacsoránál legyenek hideg konyhai ételek is. Az ételfogyást folyamatosan pótolni szükséges. A személyzet figyelmes volt és udvarias.
Kiváló 2021. november 3.gyerekekkel járt itt
A bárban a fiú nem tudott koktélt csinálni. De ez a legkevesebb. A medence parti nyugágyakat reggel elfoglalták a leleményesek. Egész nap nem láttuk őket,de a törölközőjükkel foglalták az ágyakat. Mi öten egy székre tudtunk csak lepakolni,amit az úszómester adott nekünk. Az ételek szuperek voltak.
2021. október 31.a párjával járt itt
Két unokánkkal jártunk a szállodában. A gyermekprogramok kiválóak voltak, az elhelyezést is jól megoldották, de az ételek választéka illetve minősége nem volt a legjobb. Az étteremben a pincérek száma valószínűleg kevés volt, mert már befejeztük az étkezést, mire az asztalunkhoz jött a rendelést felvenni.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár