Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2016. március 28.barátokkal járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük a hotelben, nagyon sok jót hallottunk róla ezért kíváncsiak voltunk. A szálloda szinte mindenben megfelelt az elvárásoknak. Udvarias, segítőkész személyzet mindenhol. A szoba kényelmes volt, egyedül a kispárna volt használhatatlan, csomókban állt benne a töltőanyag.
2016. március 23.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk az Önök vendégei és mind a két alkalommal megvoltunk elégedve a szolgáltatásukkal. Remélem legközelebb egy nyári hétvégét is eltudunk itt tölteni, mert szeretnénk a jó időben szétnézni milyen a környezete a szállodájuknak és nem utolsó sorban újra egy jót pihenni Önöknél.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. január 19.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a hotelben, most voltunk első alkalommal. A szoba kellemes volt, és az ágy kényelmes. A fürdő kellemes volt, a hétvégi tömeg ellenére is élvezhető. Az úszómedence is kellemes hőfokú volt, és voltak olyan időszakok, amikor még úszni is lehetett benne.
2016. január 15.egyedül járt itt
Egyedül mentem kikapcsolódni a sok munkával eltelt december után. Szeretem ezt a szállodát mert nekem barátságos, hogy kis helyen szinte mindent megtalálok ami az én kikapcsolódásomnak megfelel.. Most harmadszor voltam itt és most is jól éreztem magam. Köszönöm.
Gyenge 2016. január 10.a párjával járt itt
A Hotelben nem első alkalommal voltunk. A reggeli választék teljes ismétlődése 4 nap után már nehezen volt tolerálható. A nem kevés szobával rendelkező Wellnes Hotel esetében még akkor is kicsi a max. 7 férőhelyes szauna, ha nem telt házas szilveszteri hétvégéről beszélünk.
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Tavaly amikor visszautaztunk a szállodából, már elhatároztuk hogy visszafogunk térni, amint lehetséges. Egy évvel ezelőtt eltöltött idő alatt remekül éreztük magunkat,minden olyan gördülékeny volt, a személyzet kedves, nem tolakodó. Mosolyognak és udvariasak. A szolgáltatás is remek, az étterem kínálatában minden megtalálható amit mi szeretünk, változatos és friss.
2016. január 4.a párjával járt itt
Férjemmel érkeztünk az Akvarellbe,már nem először. Nagyon jó bulit szerettünk volna,sok sok táncot. DE problémák voltak a zenekarral. Nagyon erős dob és az énekesnő hangosan ordibált. Szerettük volna a korábbi Griz együttest ,vagy hasonló,mert ők legalább dallamosabban játszottak. Ők nem is probálták a 2 óra körűl csökkenő közönséget visszahozni.
2015. december 7.a párjával járt itt
Szeptember hónapban voltunk párommal a szállodában. A szálloda közel van a Budapesthez, csak 70 km. Sokat úsztunk, fürödtünk, ültünk az gyógyvízben és a vízi tornán részt vettünk örömmel. A személyzet szolgálatkész és udvarias. Az ételek jók, változatosak és finom. Sokat setaltunk a környékén, egyszer kimentünk a városba, mely a szállodától 8 km-nél helyezkedik. Szóval jól kipihentünk magunkat és minden pihenésre vágyóknak javaslónk!
Kiváló 2015. november 26.barátokkal járt itt
Kényelmes, ami nagyon pozitiv , hogy a gyógyfürdő a szállodán belülvan , nem kell átjárni a fürdőbe. Fantasztikus jó a kaja. Bababarát szálloda . Könnyen megközelithető,Budapest és Kecskemét között. A személyzet udvarias,az étterem bőseges ételkinálattal áll a vendégek rendelkezésére.
Kiváló 2015. november 19.a párjával járt itt
Minden kiváló volt de, kiemelném a családbarát megoldásokat. És a magas higiéniát. A dogozók konzervatív, mégis elegáns öltözékét. Én mint keresztény ember nagyon tudtam értékelni, köszönöm.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád