Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2014. október 2.egyedül járt itt
2014. szeptember végén egy éjszakát töltöttem a Hotel Aquarell-ben Cegléden. Recepciós hölgy, a bejelentkezéshez szükséges formalitás és kész is volt a bejelentkezés. Tájékoztatást,nem kértem, akkor ne is várjak (ebben is van igazság).
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Itt ünnepeltük a 3. év fordulónkat! Gyönyörű szálloda,vendég barát,kedves kiszolgálás,Finomak voltak az ételek! Jól felszerelt szobáikkal lenyűgöző szép igényes wellness központtal várják a pihenni vágyókat! Nagyon jól éreztük magunkat!
Dezsavű érzésem volt,és ahogy közeledett az idő a haza útra,egyre rosszabbul éreztem magam! Itt éltem 17-évig! :)
Hotel Aquarell Cegléd - EgyébHotel Aquarell Cegléd - KörnyékHotel Aquarell Cegléd - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Kellemes hely, de a legyeket ki lehetne tiltani egy 4 * szálloda étterméből. Valami X éves osztálytalálkozón vett részt egy matróna csoport, úgy hogy a saját hangunkat nem hallottuk reggeli közben, minden mást igen. De nem szólt rájuk senki. A szálloda környékén nincs szinte semmi, a Strand-Fürdő nyáron van nyitva teljesen, egyébként részlegesen.
2014. szeptember 6.a párjával járt itt
Tetszett, hogy kérésünknek megfelelően erkélyes szobában helyeztek el. remek volt az étterem személyzetének udvariassága, kifogástalan volt az ételek választéka és minősége. Tetszett a gyógykezelést végző személyek rugalmassága, a kezelések hatékonyak és nagyon kellemesek voltak.
Kiváló 2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nyár elején voltunk itt két éjszakát három kisgyermekkel. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, gyerekbarát szálloda, játszószobával, gyerekek számára is használható és kellemes fürdőmedencével, színes családi programokkal. Az ételek is nagyon finomak voltak és változatosak.
2014. július 27.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a szállodában, és kellemes 3 napot töltöttünk itt. A szálloda személyzete kedves,mosolygós, segítőkész. Az étterem talán kissé zsúfolt, de finom és változatos ételeket ehettünk. Mindenki megtalálhatja az ízlésének megfelelőt. A szoba tiszta, tágas, jól felszerelt.
Kiváló 2014. július 20.gyerekekkel járt itt
Június végén töltöttünk itt egy hetet, de már nem először jártunk itt. Továbbra is nagyon jól éreztük magunkat, mindennel megvoltunk elégedve.
Kiemelném a személyzet, kedvességét, figyelmességét.
Az egész szállodában tisztaság van.
Az ételek jó ízűek.
A játszóház magával ragadó. . .
Egy szóval minden nagyon rendben volt, máskor is visszajövünk!
Kiváló 2014. július 19.a párjával járt itt
Szóval kedves emberek, ez a szálloda nem hazuttolja meg Önmagát. Már tavaly is csodálatos napokat adott nekünk a szálloda, de idén még tudta fokozni. Olyan csodálatos szobát kaptunk, fekvése ennek a szobának a legjobb. A strandra nézett, de a szálloda bejáratát is lehetett látni az erkélyről, amely olyan nagy volt, hogy egy teljes család is bőven társaloghatott volna kint ücsörögve.
2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a szállodában, ez alkalommal gyermekeinkkel töltöttünk el 5 napot. Tartalmas programok, jó pihenés, kellemes élmények, finom ízek. Kisgyermekeseknek kifejezetten ajánlom a jól felszerelt, kiváló munkatársakkal működő Mókaland Játszóházat. Színvonalas programok kicsiknek-nagyoknak egyaránt.
Kiváló 2014. július 2.a párjával járt itt
Nagyon esztétikusan van berendezve a hotel. Gyönyörűek a falak a lépcsőházi folyosók, a szobák is. Praktikusan megtalálható a szobában minden, ami alapszükséglet lehet az itt néhány éjszakát eltöltő vendégeknek. Kellemes a kiszolgálás, a recepcióstól kezdve a takarító személyzetig rendkívül udvarias és segítőkész volt mindenki.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár