Elizabeth Étterem Cserkeszôlô

Hotel Forrás Szeged
42.000 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Elizabeth Étterem Cserkeszôlô vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 27., kollégákkal járt itt
Borzalmas hely! Senkinek nem ajánlom! Romlott húst szolgáltak fel az Apukámnak és a kollégájának, melyet kimutatott a laborvizsgálat. Az Apukám majdnem meghalt hisztamin allergia miatt ételmérgezésben a kollégája pedig éjszaka hányt. A mentőt kellett kihívni, mert elvesztette az eszméletét olyan szintű ételmérgezést kapott, ami majdnem trombózishoz vezetett a hisztamin allergia miatt.
Szörnyű 2021. május 9.a párjával járt itt
Mai napon jártam párommal itt. Készséges pincértől részletes tájékoztatást kértem az ételek frissességéről, és minőségéről, valamint javaslatáról az étel választását illetően. Kiderült, hogy a frissensülttekhez sült krumpli, csak fagyasztott sülten (friss krumplival nem) kapható. ? ? ?
1Ételek / Italok
2Hangulat
1Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2020. szeptember 16.a párjával járt itt
A fürdőből kijövet, megéheztünk és láttuk milyen sokan vannak, így mi is betértünk! Nem bántuk meg! Azóta az itt tartózkodásunk alatt itt ebédelünk!
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Szeptemberben,félpanziós ellátással voltunk,itt. Bőséges,és választékos volt az étel. A kiszolgálás előtt le a kalappal. A tulajdonosnak csak gratulálni tudok a felszolgáló csapatához! Kedvesek,mosolygósak,és rugalmasak. Mindenkinek azóta is csak dicsérni tudom. Remélem,még találkozunk velük . Maradjanak mindig ilyen vendégszeretőek! :)
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 177 városban járt márFelfedező - 371 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
2019. szeptember 29.barátokkal járt itt
Cserkeszőlőn kerestünk ma valami ebédelési lehetőséget, név alapján belefutottuk Cserke Csárdába, a legnyomoroncabb kocsma az út mentén, azután kerestük értékelés alapján a Napsugár éttermet, kiderült, hogy be kell menni a strandra, és ott valami napközis tálcás cucc a fürdőgatyásoknak, végül kikönyörögtünk egy tippet a strand bejáratánál, az Elizabeth-et ajánlották, pár méterre a strandtól.
3Hangulat
Itt fényképeztem:
Elizabeth Étterem Cserkeszôlô - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Külső kép
Még több kép (6 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 91 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
A félpanziós ellátást ez az étterem biztosította, a félpanziós étlapról választhattunk ételeket, majd amikor lejárt a félpanzió, akkor is ott vásároltunk otthonra kiváló birkapörköltet. A kiszolgálás színvonala az éppen kiszolgáló pincértől függött, volt aki öt pontot érdemelt volna, volt aki csak három-négy pontot.
2019. szeptember 15.barátokkal járt itt
Jó választás volt az étterem. Nem kellett túl sokat várni a vacsora elkészültére. Jó ízű,elég adag mennyiséget szolgáltak fel. Udvarias gyors kiszolgálásban volt részünk. Hangulatos terasszal rendelkező vendéglátó hely, közvetlen a strand mellett,de a strand felől is van kiszolgálás. Átlagos vendéglátói árakkal. Csak ajánlani tudom.
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
A fürdőben járva végigjártuk az éttermeket is, hogy kiderüljön számunkra melyik a legjobb a fürdő területén. Ez az étterem a külsejével csalogatott és nem bántuk meg. Nagyon jó áron volt a menű, ezért választottuk ezt az éttermet az ebédeléshez. Nem bántuk meg, mert nagy adagok és ízletesek voltak. A személyzet figyelmes és gyors volt.
Máskor is felkeressük.
Itt fényképeztem:
Elizabeth Étterem Cserkeszôlô - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszôlô - Étlap/itallap
Kiváló 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk az Önök éttermében tavaly baráti társasággal az idén júliusban férjemmel unokával. Kedves tulajdonosok figyelmes gyors pincérek és nagyon finom ételek hideg italok jellemzik a helyet Külön kiemelem a citromfagyis gyümölcslevest a marhapörköltet reggelinél a tepertőt tejeskávéval és a frissen sütött máj nagyon finom volt.
Kiváló 2018. november 14.a párjával járt itt
A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak reggelinél is és vacsoránál is. A reggelinél bőséges választék volt, hideg/meleg ételek egyaránt voltak a választékban. Egyszer vacsoráztunk is itt és az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon gyors volt, pedig telt ház volt az étteremben.
11 értékelés / 2 oldalon