Elizabeth Étterem Cserkeszőlő

Granada Hotel Kecskemét

Elizabeth Étterem Cserkeszőlő vélemények

2055
2019. szeptember 29.barátokkal járt itt
Cserkeszőlőn kerestünk ma valami ebédelési lehetőséget, név alapján belefutottuk Cserke Csárdába, a legnyomoroncabb kocsma az út mentén, azután kerestük értékelés alapján a Napsugár éttermet, kiderült, hogy be kell menni a strandra, és ott valami napközis tálcás cucc a fürdőgatyásoknak, végül kikönyörögtünk egy tippet a strand bejáratánál, az Elizabeth-et ajánlották, pár méterre a strandtól.
Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étel/italElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
A félpanziós ellátást ez az étterem biztosította, a félpanziós étlapról választhattunk ételeket, majd amikor lejárt a félpanzió, akkor is ott vásároltunk otthonra kiváló birkapörköltet. A kiszolgálás színvonala az éppen kiszolgáló pincértől függött, volt aki öt pontot érdemelt volna, volt aki csak három-négy pontot.
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Szeptemberben,félpanziós ellátással voltunk,itt. Bőséges,és választékos volt az étel. A kiszolgálás előtt le a kalappal. A tulajdonosnak csak gratulálni tudok a felszolgáló csapatához! Kedvesek,mosolygósak,és rugalmasak. Mindenkinek azóta is csak dicsérni tudom. Remélem,még találkozunk velük . Maradjanak mindig ilyen vendégszeretőek! :)
2023. augusztus 5.a párjával járt itt
2019-ben azt írtam az étteremről, hogy talán a legjobb Cserkeszőlőn, ezért visszatértünk egy vacsora erejéig. A szállodánk a félpanziót itt biztosítja, mi nem éltünk ezzel a lehetőséggel, végigettük inkább az összes éttermet. A választék gyengült sajnos, a birkapörkölt lekerült az étlapról, kommersz csirke és disznóhúsos ételek kaphatóak.
Kiváló 2020. szeptember 16.a párjával járt itt
A fürdőből kijövet, megéheztünk és láttuk milyen sokan vannak, így mi is betértünk! Nem bántuk meg! Azóta az itt tartózkodásunk alatt itt ebédelünk!
2019. szeptember 15.barátokkal járt itt
Jó választás volt az étterem. Nem kellett túl sokat várni a vacsora elkészültére. Jó ízű,elég adag mennyiséget szolgáltak fel. Udvarias gyors kiszolgálásban volt részünk. Hangulatos terasszal rendelkező vendéglátó hely, közvetlen a strand mellett,de a strand felől is van kiszolgálás. Átlagos vendéglátói árakkal. Csak ajánlani tudom.
Szörnyű 2023. július 13.gyerekekkel járt itt
Sajnálos módon itt nyaralunk 2023. 07. 10 - e óta és a szállásunkhoz félpanziós étel ellátást a fent nevezett étterem biztasítja. Az első napon a rendelt tyúkhúslevesünkben egy légytetem volt . .
Kiváló 2022. március 8.a párjával járt itt
Az utcáról és a fürdő felöl is megközelíthető barátságos étterem. A szállodánkból odajártunk reggelizni, ez átlagos volt, szokásos választékkal. Semmi extra. Három alkalommal vacsoráztunk is, ez nagyon jó volt mindhárom alkalommal. Finom ételek, hatalmas adagok és nagyon gyors és barátságos kiszolgálás. Az árak is pénztárcabarátiak voltak. Csak ajánlani tudom.
Szörnyű 2021. augusztus 27., kollégákkal járt itt
Borzalmas hely! Senkinek nem ajánlom! Romlott húst szolgáltak fel az Apukámnak és a kollégájának, melyet kimutatott a laborvizsgálat. Az Apukám majdnem meghalt hisztamin allergia miatt ételmérgezésben a kollégája pedig éjszaka hányt. A mentőt kellett kihívni, mert elvesztette az eszméletét olyan szintű ételmérgezést kapott, ami majdnem trombózishoz vezetett a hisztamin allergia miatt.
Szörnyű 2018. november 5.a párjával járt itt
Pár éve jártunk már itt, azért is választottuk újra ezt a helyet, de most iszonyatos nagy csalódás volt.
Az ételek újramelegítettek, a hasábburgonya olyan, mint a szivacs. A gyümölcslevesből elfogyott a fagyi. A natúr csirkemell csicsog az olajban.
Az italok árai verik a szezoni balatoni árakat.
Savanyú szájízzel és enyhe gyomorrontással távoztunk.