Elizabeth Étterem Cserkeszőlő

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Elizabeth Étterem Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2023. december 9.a párjával járt itt
Szuper kiszolgálás,lali pincér nagyon kedves és gyors figyelmes. Nagyon finomak az ételek több éve járunk ide nekünk kitűnő tapasztalataink vannak a kiszolgálással .
Kiváló 2023. november 6.családjával járt itt
Jó kiszolgálás, finom ételek
Cserkeszőlőn ajánlom mindenkinek, szerintem a legjobb!!!
Kiváló 2023. július 14.a párjával járt itt
Kivállo ételek,felszolgállás. Második éve járunk ide még nem csalódtunk a helybe , sem az ételekbe sem a felszolgálásban. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha lehetöségünk lessz rá mindig visszajövünk ide.
Kiváló 2022. március 8.a párjával járt itt
Az utcáról és a fürdő felöl is megközelíthető barátságos étterem. A szállodánkból odajártunk reggelizni, ez átlagos volt, szokásos választékkal. Semmi extra. Három alkalommal vacsoráztunk is, ez nagyon jó volt mindhárom alkalommal. Finom ételek, hatalmas adagok és nagyon gyors és barátságos kiszolgálás. Az árak is pénztárcabarátiak voltak. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2020. szeptember 16.a párjával járt itt
A fürdőből kijövet, megéheztünk és láttuk milyen sokan vannak, így mi is betértünk! Nem bántuk meg! Azóta az itt tartózkodásunk alatt itt ebédelünk!
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Szeptemberben,félpanziós ellátással voltunk,itt. Bőséges,és választékos volt az étel. A kiszolgálás előtt le a kalappal. A tulajdonosnak csak gratulálni tudok a felszolgáló csapatához! Kedvesek,mosolygósak,és rugalmasak. Mindenkinek azóta is csak dicsérni tudom. Remélem,még találkozunk velük . Maradjanak mindig ilyen vendégszeretőek! :)
Kiváló 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
A félpanziós ellátást ez az étterem biztosította, a félpanziós étlapról választhattunk ételeket, majd amikor lejárt a félpanzió, akkor is ott vásároltunk otthonra kiváló birkapörköltet. A kiszolgálás színvonala az éppen kiszolgáló pincértől függött, volt aki öt pontot érdemelt volna, volt aki csak három-négy pontot.
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
A fürdőben járva végigjártuk az éttermeket is, hogy kiderüljön számunkra melyik a legjobb a fürdő területén. Ez az étterem a külsejével csalogatott és nem bántuk meg. Nagyon jó áron volt a menű, ezért választottuk ezt az éttermet az ebédeléshez. Nem bántuk meg, mert nagy adagok és ízletesek voltak. A személyzet figyelmes és gyors volt.
Máskor is felkeressük.
Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Külső képElizabeth Étterem Cserkeszőlő - Étlap/itallap
Kiváló 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk az Önök éttermében tavaly baráti társasággal az idén júliusban férjemmel unokával. Kedves tulajdonosok figyelmes gyors pincérek és nagyon finom ételek hideg italok jellemzik a helyet Külön kiemelem a citromfagyis gyümölcslevest a marhapörköltet reggelinél a tepertőt tejeskávéval és a frissen sütött máj nagyon finom volt.
Kiváló 2018. november 14.a párjával járt itt
A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak reggelinél is és vacsoránál is. A reggelinél bőséges választék volt, hideg/meleg ételek egyaránt voltak a választékban. Egyszer vacsoráztunk is itt és az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon gyors volt, pedig telt ház volt az étteremben.