Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő ★★★

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő vélemények

2018. október 28.a párjával járt itt
Már többször pihentünk itt. A környezet a szállás tisztasága, a lakrész (apartman), az ellátás és a személyzet nagyon megfelelt. Máskor is jövünk. nyugdíjas házaspár 2018. okt. 23-tól 26-ig. A közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel remek. Nagyon jól éreztük magunkat. Az étkezés kulturáltan, finom házias ételek svédasztalos rendszerében nagyon kielégítő volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2017. december 7.gyerekekkel járt itt
Többedszer töltünk a szállodában 3 éjszakát, és most is, mint eddig nagyon elégedetten jöttünk haza. Szeretjük ezt a helyet, remek elhelyezkedéssel, gyakorlatilag egyben a stranddal, jó, házias és bő választékot produkáló konyhával, tiszta, kényelmes szobákkal, kedves, segítőkész személyzettel. Reméljük a folytatást.
Átlagos 2017. november 8.a párjával járt itt
Februárban jártunk itt utoljára, lenyűgözött bennünket,így szeptemberben is eljöttünk, az idő kegyes volt hozzánk, "hétágon" sütött a nap. A szobánk elég pici volt, de kárpótolta, hogy a strandra nyílt az erkélyajtó. Kinti-benti fürdő tényleg "mindent" visz.
2017. június 1.a párjával járt itt
Ár-érték arányban kiváló, fiatalok számára is. Finomak az ételek, kedves a személyzet. A szoba kicsit kicsi, de elég szerintem. A wellness részleget senki se használta egy kisebb rész van, de egyébként közvetlen a cserkeszőlői fürdő közelében van úgyhogy az nagyon nagy pozitivum.
2017. március 28.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel töltöttünk el 3 nap/2 éjszakát. Finomak voltak az ételek, megfelelő mennyiséggel. A személyzet kedves, a szoba tiszta volt. Közvetlen a fürdő közelében van és erre tökéletesen alkalmas a hotel a télikerten való átjárás miatt. A fürdő tetszett, sok a medence és jó a vize van.
Ajánlás alapján mentünk ide, nem bántuk meg.
A környéken nincsen látnivaló.
Kiváló 2017. február 13.a párjával járt itt
A legjobb fürdőhely szerintem, a hotel tiszta és kényelmes. Kifejezetten olyan szállást kerestünk, ami közvetlen a fürdő közelében van és erre tökéletesen alkalmas a hotel a télikerten való átjárás miatt. A személyzet barátságos, az ételek finomak. Egyetlen dolog nem tetszett: a szálloda wellness részlege csak délben nyit, és hazautazás napján már nem tudtuk igénybe venni sajnos. De visszatérő vendégek leszünk.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - VendéglátásHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Wellness
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A legjobb fürdőhely,külső,belső medencékkel.A hotel családias,tiszta.
Az ételek isteni finomak.Kedves,segítőkész személyzet.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Környék
2015. július 15.a párjával járt itt
A szálláshely könnyen megközelíthető, a szálláshoz tartozó ingyenes parkolója igen zsúfolt, és kicsi. A szállás előtt lehet parkolni (100Ft / óra). A recepció bárpultnak van álcázva, és több funkciót is kitesz. A személyzet segítőkészek voltak, bár többet kellene a szálló vendégekkel foglalkozniuk mint egymással.
2015. július 5.a párjával járt itt
Szép környezet. Kedves személyzet. Kényelmes szobák. Sok csatoltan elérhető szolgáltatás. Pazar gyógyfürdői környezet sok szolgáltatással, programmal. Az ételkínálat lehetne bővebb, sokrétűbb. A svédasztalos tálalás esetenként lehetne átgondoltabb, hiszen visszatetsző a kacsacomb, dinsztelt káposzta és krokett együtt egy melegen tartó edényzetben "összeborítva", tedd-edd vedd alapon.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - EgyébHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Igazi wellness élményben volt részünk. Termálvíz, szauna, étkezés, teljesen jó, kifogástalan.
Tényleges pihenést, kikapcsolódást lehet itt szervezni magunknak.
Élményfürdő, kirándulási lehetőség, minden adott! Aki nem a szállodát, hanem a kempinget kedveli, azt is megteheti. Bográcsban főzött 3 féle étel az éttermi szolgáltatáson kívül.