Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő ★★★

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Fürdô u. 27.

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő a térképen

Szállások Cserkeszôlô városában
Wellness csomagok Cserkeszôlô városában

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Cserkeszőlőn nem ebben a hotelben szoktunk megszállni, de úgy gondoltuk egy próbát megér. Csábító volt, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe és étterem is tartozik a hotelhez. Két éjszakát töltöttünk ott a férjemmel. A recepciós hölgyek nem voltak mosolygósak, csak végezték a dolgukat.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 18.
Nagyon szép helyen található a hotel, több alkalommal is jártam már it.A kiszolgálás pazar, az árak elfogadhatók!A fürdő közelsége is sokat számít.:)Sokkal szebben néz ki most, mint amikor utoljára voltam itt. Több mindent átalakitottak, a kiszolgálás is gyorsabb.És a programlehetőségek is bővültek.Egyszoval, érdemes ide még többször eljönni!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megérkeztünk az első dolog ami szemet szúrt a tisztaság volt. Mivel 7 hónapos babánk épp mászni kezdett, felmosó vödröt kellett szereznünk, mert hömpölygött a haj és pókháló a szobákban. Felmostunk, többször is, mire elfogadható lett a padló a gyereknek. A hűtő 3 óra elteltével sem hűtött, jeleztük, de nem történt semmi. 2.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk el. Ami kiemelkedően jó az a tisztaság, ami siralmas az a svédasztalos vacsora. A többi része átlagos. Az ígért kedvezményes fürdőbelépő egyáltalán nem volt kedvezményes mert ugyanazon az áron adták mint a fürdő pénztárnál. A recepciós csapat néha még vissza se köszön, illemtanból mondhatom hogy jó indulattal elégséges.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.

Nagy várakozással mentünk 4 éjszakát pihenni Cserkeszőlőre, az Aqua Lux Wellness Hotelbe. Kellemesen berendezett előtérben van a recepció, s az apartmanhoz vezető folyosó is jó benyomást kelt a megvilágítható festményekkel. A hotel többi része is kényelmesnek, kulturáltnak tetszett. Kiváló fekvésű és beosztású apartmant kaptunk, amely csendes belső udvarra nézett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Karácsonyra foglaltunk szállást a párommal Apartmant választottunk mi öregek szeretünk külön tévézni ami ott biztosítva volt. Gyönyörű kényelmes volt a szállás mindennel felszerelt jól éreztük magunkat. A csomag nem tartalmazott fürdőköpenyt fürdőjegyet de ezzel számoltunk de amivel nem hogy a vacsorák főleg a 24. -i és 25.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Többször jártunk az Aqua-Lux Hotelben Cserkeszőlőn. Nyugodt, kellemes kikapcsolódást biztosító hely. Pihenésünket elősegítette a kellemes nyárias őszi idő is. Szép környezetben, kedves emberekkel találkoztunk. A szobánk, az étterem és a fürdő tiszta, igényes. Nagyon jó, hogy a fürdő és a szálloda közvetlen kapcsolatban van. Finom, házias és egészséges ételek kaphatók.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Már többször pihentünk itt. A környezet a szállás tisztasága, a lakrész (apartman), az ellátás és a személyzet nagyon megfelelt. Máskor is jövünk. nyugdíjas házaspár 2018. okt. 23-tól 26-ig. A közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel remek. Nagyon jól éreztük magunkat. Az étkezés kulturáltan, finom házias ételek svédasztalos rendszerében nagyon kielégítő volt.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Többedszer töltünk a szállodában 3 éjszakát, és most is, mint eddig nagyon elégedetten jöttünk haza. Szeretjük ezt a helyet, remek elhelyezkedéssel, gyakorlatilag egyben a stranddal, jó, házias és bő választékot produkáló konyhával, tiszta, kényelmes szobákkal, kedves, segítőkész személyzettel. Reméljük a folytatást.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Februárban jártunk itt utoljára, lenyűgözött bennünket,így szeptemberben is eljöttünk, az idő kegyes volt hozzánk, "hétágon" sütött a nap. A szobánk elég pici volt, de kárpótolta, hogy a strandra nyílt az erkélyajtó. Kinti-benti fürdő tényleg "mindent" visz. A személyzet kedves, szolgálatkész, a fürdő területén üzemeltetett vendéglátó egységek, butikok dolgozói is kedvesek, az árakról nem is beszélve!

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Jurta Tábor
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépési lehetőséggel a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Üdülőházak
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Touring Faházak
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.06-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 31.380,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, fürdőbelépőkkel, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

CserkeszőlőX