Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő ★★★

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő vélemények

Átlagos 2019. július 19.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el. Ami kiemelkedően jó az a tisztaság, ami siralmas az a svédasztalos vacsora. A többi része átlagos. Az ígért kedvezményes fürdőbelépő egyáltalán nem volt kedvezményes mert ugyanazon az áron adták mint a fürdő pénztárnál. A recepciós csapat néha még vissza se köszön, illemtanból mondhatom hogy jó indulattal elégséges.
Kiváló 2015. november 18.a párjával járt itt
Az első wellness hétvégét ajándékba kaptuk, és immár 6. éve visszajárunk ide. A hotel legnagyobb előnye, hogy a gyógyfürdő mellett épült, így napközben is ki-be lehet járni a hotelszoba és a medencék között. Van 2 saját jakuzzija, szauna, infraszauna, konditerem. Az ételek finomak, bőségesek, a választék általános.
Gyenge 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Mikor megérkeztünk az első dolog ami szemet szúrt a tisztaság volt. Mivel 7 hónapos babánk épp mászni kezdett, felmosó vödröt kellett szereznünk, mert hömpölygött a haj és pókháló a szobákban. Felmostunk, többször is, mire elfogadható lett a padló a gyereknek. A hűtő 3 óra elteltével sem hűtött, jeleztük, de nem történt semmi.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Belső
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk itt 4 éjszakát, szerencsénkre az időjárás kegyes volt hozzánk, szép meleg nyárutó várt minket. A szobához minden éjszaka után kaptunk strandbelépőt, az udvaron átsétálva ott is voltunk a strandon. A strandon nemcsak a príma gyógyvizet élvezhettük, hanem volt hullám-medence, úszómedence, és többféle csúszda is.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - VendéglátásHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - SzobákHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - SzobákHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
A 20. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk el pár napot Cserkeszőlőn. Remek választásnak bizonyult. Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése, a kis vásárló utca hangulata, valamint a strand egészében. A szálloda téli kertjén keresztül a strandra jutottunk, ami nagyon pozitív élmény volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Kellemes hotel, nagyon jó, hogy közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe. Tiszta, kényelmes apartmanok. Az étkezés is megfelelő. A személyzet udvarias. Mivel itt januárban voltunk, sajnos a külső medencéket, strandot nem tudtuk kihasználni, ezért még vissza kell mennünk. Nyáron is remek lehet. Kevés a környékben a látnivaló.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Kiváló megközelítésű szálloda.
A munkatársak készségesek voltak.
A svédasztalos választék és mennyiség mindennél nagyobb volt.
Egyéni kérésekkel is bármikor segítséget lehetett kérni.
A fürdőbe közvetlenül volt átjárás.
A karácsonyi ünnepeknek megfelelő kiszolgálást kaptam.
A szoba kényelmes, tiszta és mindennel felszerelt volt.
A hotel saját wellness részlegét nem használtam.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. február 23.családjával járt itt
Második hosszú hétvégénk volt itt, ezúttal is nagyon szerettük a szállodát. Jobb helyen, gyakorlatilag a fürdő területén, ne is lehetne. Príma az apartman, tiszta és jól felszerelt, kedves, figyelmes a személyzet, nagyon bőséges és változatos a reggeli és a vacsora. Biztosan folytatása következik.
2016. január 6.barátokkal járt itt
+3 éjszakás igazi "téli hétvégét" töltöttünk az Aqua-Lux Hotel-ben. Nagyon megvoltunk elégedve, mind a szállás, mind az étkezés tekintetében. A fürdő is nagyon jó, kellemes, több kinti-benti medencével. . S nagyon jó, hogy a szállásról át lehet sétálni a fürdő részlegbe, naponta többször is ha szeretnénk.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt három napos hétvégére szálltunk meg itt a párommal. Mi azért választottuk ezt a hotelt mert közvetlen átjárás van a fantasztikusan jó fürdőbe. Kényelmes mindennel felszerelt szobák vannak. Az ételek is változatosak és bőségesek voltak. Naponta többször átjártunk a fürdőbe amit korlátlanul és ingyen megtehettünk.