Éva70

Éva70 adatlapja

Regisztráció2018.11.12
Utoljára itt2023.11.13

Szörnyű 2023. november 13.a párjával járt itt
Félpanzióra voltunk befizetve ebbe az étterembe. Pár éve voltunk már itt, akkor sem voltunk pozitív véleménnyel a helyről, de azt gondoltuk, hogy a színvonal változott azóta és a szállásunk miatt ide volt befizetve a reggelink/vacsoránk. Sajnos a hely tisztaság szempontjából semmit nem változott. Ragadtak az asztalok, evőeszközök, tányérok.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Egy internetes játékon nyertem ezt a két személyes, félpanziós hétvégét. A recepción kedvesen fogadtak minket, gyorsan ment a bejelentkezés. Egy tágas szobát kaptunk. A hotel közvetlenül a fürdő mellett van és közel van a centrumhoz is egy csöndes utcában. A parkolás is megoldott, külön a Thermal Hotel vendégeinek van fenntartva egy parkoló közel a szálláshoz.
Gyenge 2020. szeptember 14.a párjával járt itt
Cserkeszőlőn nem ebben a hotelben szoktunk megszállni, de úgy gondoltuk egy próbát megér. Csábító volt, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe és étterem is tartozik a hotelhez. Két éjszakát töltöttünk ott a férjemmel. A recepciós hölgyek nem voltak mosolygósak, csak végezték a dolgukat.