Várvölgy Vendéglő Csesznek

Aura Hotel Balatonfüred

Várvölgy Vendéglő Csesznek vélemények

Kiváló 2021. augusztus 5.a párjával járt itt
Nagyon kedves kiszolgálás.
Az ételek nagyon finomak voltak gyönyörű rá látás a Cseszneki várra
Kiváló 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
4-est akartam, de a végén 5-öst adtam. A húsleveshez külön kellett kérni a húst, de megkaptam, a desszert is kiadós volt. Az 5-öst a tulaj hozzáállása miatt adtam, meg azért mert bár nekünk nincs kisgyerekünk, de az étterem kifejezetten gondolt a kisgyerekkel érkezőkre.
Várvölgy Vendéglő Csesznek - Étel/ital
2018. július 14.a párjával járt itt
Célszerű és autentikus kis falusi vendéglő. Különösen hangulatos volt az élő zongora játék azt esti vacsorakor. Kedves és mosolygós pincérlány szolgált fel. Nagyon előzékeny volt és az ételbeli variálásainkat is rugalmasan kezelte. Az étel minősége sem hagyott maga után kívánni valót, igaz nem tartozik a feledhetetlen gasztronómiai élmények közé, de célnak megfelel. A húslevesük igaz házias kiadásban készült :)
Kiváló 2018. május 25.családjával járt itt
Csesznek Vár megtekintése után tértünk be egy ebédre. Hangulatos hely. Kedves felszolgáló hölgy. A zenész épp hangolta a zongorát, de előre elnézést kért. Levest és egy nagy sültes tálat rendeltünk. Gyorsan jött a leves, a sültekre kellett várni ami azt jelenti frissen készül. Hatalmas májgombóc a levesben .
Várvölgy Vendéglő Csesznek - Külső képVárvölgy Vendéglő Csesznek - Étel/italVárvölgy Vendéglő Csesznek - Étel/ital
2017. január 14.a párjával járt itt
Egy helybeli ajánlotta az éttermet, ahol ebédeltünk. A kis hölgy kicsit nehezen akart belejönni a munkájába, de végére kiderült tud kedves is lenni. Csak mi voltunk vendégek. Helyi specialitást kértünk és nagyon jó választás volt. Valami fűszeres darált hús volt tészta batyuban, ami elfogadható időben el is készült és igazán jól esett. Legközelebb is itt választunk az étlapról.
Kiváló 2016. október 29.barátokkal járt itt
Túrázni mentünk Kő-árokba és tudatosan terveztük, hogy utána itt szeretnénk vacsorázni. Túra előtt már betertunk asztalt foglalni, hogy biztosra menjünk. Kellemes 11 km megtétele után foglaltuk el az asztalunkat. Az első kellemes meglepetés a zongorista volt. Ideális hangerővel, kedvünkre való számokat játszott.
Kiváló 2016. augusztus 12.családjával járt itt
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon kedvesek, a választék széleskörű, az ételek kitűnőek, az árak barátságosak, szerencsére közel lakunk, így többször is be tudunk térni a család jeles napjai alkalmával, illetve elvitelre is rendelni szoktunk. A gyerek sarok nagyon jó, egy-két jó kártya parti mindig belefér.
Kiváló 2015. augusztus 28.a párjával járt itt
Túl sokat nem tudok hozzá tenni az előttem szólókhoz(értékelőkhöz)
Valóban kellemes hely,az ételek bőségesek és nagyon ízletesek! ! A 2 személyes tál kifogott rajtunk is,de azonnal becsomagolták amit nem tudtunk megenni helyben. Árak nagyon"barátiak"kisgyerekeseknek is bátran ajánlom. Van egy gyerek sarok is,etető szék,mesekönyvek,pár játék.
Kiváló 2015. március 17.a párjával járt itt
Óriási belső parkolóval a vár tövében vár ez a korán reggel nyitó étterem. Fa lapok közötti étlapja olyan ételeket tartalmaz, amely máshol alig megtalálható. Pld sült sajt, sült alma, tocsni, toros káposzta. Néhány ételnek különleges neve van, nem tudni mit tartalmaz: pld ördög batyu. A megközelítés nehézkes csak GPS alapján.
Várvölgy Vendéglő Csesznek - Étel/ital
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Szintén visszatérő vendégek vagyunk. Ha a Bakonyban járunk - rokon-látogatóba -, mindig betérünk. Az étlapon régi - sváb nagyanyám által főzött - ételek éppúgy megtalálhatók, mint általam nem ismert ínyencségek. Olyan sokféle étel közül lehet válogatni, hogy eddig nem jutottam oda, hogy "duplázzak", vagyis még mindig van olyan, amit nem kóstoltam meg.