Szomszéd Kertje Csopak

Szomszéd Kertje Csopak
Szomszéd Kertje CsopakSzomszéd Kertje Csopak
Szomszéd Kertje CsopakSzomszéd Kertje Csopak

Szomszéd Kertje Csopak bemutatkozása

A Szomszéd Kertjében igazán otthon érezhetjük magunkat, hiszen családias hangulattal és kiváló ételekkel várják a látogatókat. Állatbarát hely, így négylábú kedvenceinket sem kell otthon hagynunk. A konyha bisztró jellegű, szezonális étlappal dolgoznak, mely helyi alapanyagokra épül.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Szomszéd Kertje Csopak vélemények

Szörnyű 2022. május 24.barátokkal járt itt
Először is általánosságban szeretnék néhány szót írni az étteremről. Hatod magammal érkeztünk, foglalással. Pincéreink kedvesek voltak, bár kifejezetten nem figyeltek kérésünkre. Főételeinket a levesekkel egyszerre szerettük volna elfogyasztani, ezért kértük, hogy együtt szolgálják fel őket, azonban ez nem így történt (ezért elnézést kértek).
Szörnyű 2022. május 23.barátokkal járt itt
Értékelhetetlen, minősíthetetlen hangnem, kerülje, aki tudja. 7 fős társasággal érkeztünk foglalásra ebédre, a hely üres volt. 2 órát tartózkodtunk ott, a kiszolgálás figyelmetlen volt, mert ketten kismamaként levest és dessszertet kértünk, amit a többiekkel közösen a főétellel szerettünk volna elfogyasztani.
Szomszéd Kertje Csopak - Egyéb
2020. november 7.barátokkal járt itt
Hangulatos, új hullámos, télen is nyitva tartó bisztró. Mikor bementünk és igyekeztünk elfoglalni egy asztalt, szezonon kívül, a szinte üres étteremben, úgy állt elénk a pincér hölgy egy kemény „segíthetekkel”, mintha valami szentségtörést követtünk volna el. Mondom ez egy étterem, ha minden igaz, mi meg enni jöttünk.
Szomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - Étlap/itallapSzomszéd Kertje Csopak - EgyébSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Egyéb
Kiváló 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Már régóta el akartunk menni az étterembe mert csupa jót hallottunk a helyről ....étlap rövid de tömör igaz későn érkeztünk így pár dolog már nem volt de a híres kijevi csirke még volt.....nem bántuk meg hogy kiprobáltuk nagyon finom .tálalásban semmi extra de az ételek tökéletesek.....hamarosan még biztos vissza térünk
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Sima falusi retró kiskocsmának néztük kívülről a helyet. A környékbeliek sem ismerték, de mivel csülköt ettünk volna, ajánlották, hátha ott olyat is főznek. Az ajtón étlap, az árak nem alacsonyak, de a kaják különlegesnek tűntek. Csülök nem volt, de azért a pincérnő kedvesen beinvitált bennünket. Akkor néztünk ám nagyot!
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2018. szeptember 27.barátokkal járt itt
Hangzatos, ígéretes étlap, rendkívül szegényes italválasztékkal várja a vendégeket a kedves és gyors személyzet. Az elvileg remek ételek közül egy sem volt hibátlan. A kacsa rillette nem is igazán rillette, de ez még nem volna baj, kissé állott (túl sokáig volt hűtőben iz)íze volt és abban sem vagyok biztos színtiszta kacszsírban volt.
Szomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 3.egyedül járt itt
Már a neve is ígéretes a kb 1 hónapja nyílt csopaki étteremnek. Trendi modern a hely, ugyanakkor megtalálhatók itt azok a hagyományos ételek is, melyek ezen sorok írójának szükségeltetnek. Semmi kivetnivalót nem találtam és a mellékelt fotók igazolják, hogy egy szuper hely. Tiszteletem a vendéglőt kitaláló és megvalósító csapatnak.
Szomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - EgyébSzomszéd Kertje Csopak - EgyébSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - Étel/italSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - EgyébSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - Étlap/itallapSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - Külső képSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - BelsőSzomszéd Kertje Csopak - Étlap/itallap