8229 Csopak, Sport u. 9.

Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak vélemények

wolferl TOP étteremértékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 8 látogató hasznosnak vélte
Aki mindenképpen kalandtúrára vágyik és egy lepukkant retró-szállás vendége szeretne lenni, az bátran foglaljon szállást a Csopaki üdülőfaluban - mindenki mást azonban lebeszélnék erről a kalandról. Mi egyetlen éjszakát töltöttünk ott, gyorsan kellett szállást keresnünk és nem volt máshol hely, gondoltuk, ez is megteszi, nem a kényelem a lényeg, csak legyen ágy, plafon és négy fal.

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
A csopaki üdülőfaluban a Hungarica nevű kitűnő zenekar családi táborának köszönhetően látogattam el. A komfortfokozat alacsony, két szobának közös a mellékhelysége és az egyszerű felszereltségű fürdőszobája, de nekünk a kisebbik fiammal ez pont megfelelt. Étkezni a környéket vettük célba, elég sok jó étterem működik ma már ebben a régióban, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen a hely menzája.
Válasz az értékelésre - 2019. június 19.
Köszönjük a pozitív visszajelzést! Reméljük, máskor is meglátogatja Üdülőfalunkat!
Csopaki Üdülőfalu és Kemping, vendégkapcsolati manager

zene47 TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Egy klub tagjaként vettem részt egy 4 napos kiránduláson. Mivel a Bakony nevezetességeit jártuk be, ideális helyszín volt számunkra. Tudtuk, hogy nem szállodában leszünk,így nem volt csalódás az egyszerűbb felszereltség. A személyzet maximálisan segített, a svédasztalos reggeli is rendben volt. Az árban még fürdő belépő is volt csatolva.
Válasz az értékelésre - 2018. november 21.
Köszönjük a pozitív visszajelzést!
Csopaki Üdülőfalu és Kemping, vendégkapcsolati manager

Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 10.296 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig

Szállodák Csopakon és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

CsopakX