Sárkány Étterem Csorna

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Sárkány Étterem Csorna vélemények

Gyenge 2014. december 6.a párjával járt itt
Elég gyakran jártam(tunk) oda, de csak téli időszakban. Sajnos nyáron sosem tudsz egyedül enni, még ha egyedül vagy akkor sem, mert a rendszeres vendégek a legyek veled kóstolgatják az ételed. Ahogy a múltkor elnéztem a konyha ablakára "szerelt" szúnyoghálót, oda is be tudnak jutni minden erőfeszítés nélkül.
2014. június 5.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, segítőkész, gyors és figyelmes. Ha elfogyott az italunk egyszerre jött és kiszolgált minket. Az ételek frissek, az adagok hatalmasak, szinte egy adag két személynek is elég lenne. A pizzákon pár esetben sok volt a szósz, a tészta kicsit vastag volt, de ennek ellenére jóízűen elfogyasztottuk. Több teremből áll, lakodalmak megtartására is tökéletesen alkalmas.
2014. április 19.a párjával járt itt
Nemrég költöztem Csorna környékére, először voltam itt pár hete. Az étterem több teremből áll, némelyikre ráférne kis újítás, de így is elfogadható kinézetre a hely. A személyzet udvarias, segítőkész, gyors. Az ételek frissek, ízletesek voltak ,házias jellegűek és hatalmas adagokat kaptunk.
Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Csornai barátom javaslatára választottam az éttermet útközben Komárom és Kőszeg között. Nem is kellett csalódnom. Az ételek frissek voltak, a pincér rendkívül segítőkész és udvarias, az étterem pedig mind az evőeszközök, mind a belső tér tisztaságában elégedettségre adott okot.
Átlagos 2013. június 10.a párjával járt itt
Az étterem kívülről egész jó, belülről azért ráférne némi újítás. A felszolgálók kedvesek voltak, de néha kicsit lassúak. Egyszer a natúr húst annyira elmustározták, nem tudom már hogy amit ettem hogy nevezték de olyan szinten úszott a mustárba, hogy ehetetlen volt. Legszívesebben a szakáccsal etettem volna meg, de kétlem hogy egyeltalán az megette volna.
Átlagos 2013. június 8. járt itt
Belépéskor kedvesen fogad a pincér, azonnal az asztalhoz kísér, majd étlapot hoz, és felveszi az italrendelést. Az ételek a rendeléstől számítva elég gyorsan elkészülnek, bőséges adagok, udvarias kiszolgálás, finom ételek, bár néha a köret minősége hagy némi kívánnivalót maga után, pl.