Pont azt kapja az ember, amit hirdet a hely: egy kollégiumból átalakított szállót. Ennek megfelelően lehet még az ott dolgozók is maradtak,mert az első napi recepcióstól eltekintve nem voltak túl kedvesek. A szobák tiszták, van légkondi. Célirányosan ide nem jönnénk megint,de ha erre van...
Az ételek nagyon finomak, és árban hasonlóak a városban található többi étterméhez. A kiszolgálás nem volt túl kedves,de korrekt. A mosdó eléggé szintesés a szép belső berendezéshez képest.
Jó központi elhelyezkedés . Kedves személyzet mindenütt . Kifogástalan tisztaság . A félpanzió bőséges , jó ízű , de sajnos egyszer sem volt gyümölcs a négy nap alatt júniusban . Wellness kicsi , de kellemes pihenést biztosított . Nagyon hiányzott a klíma , a szúnyogháló és nem volt vízforraló...