Páratlanul finom-bőséges ételek, rendkívül udvarias-mosolygós kiszolgálás csodálatosan szép ősparkos , mini állatkertes környezetben A Burgundi marhapofa juhtúrós polentával és a Forster Kálmán cigánypecsenyéje KIHAGYHATATLAN Páratlan élmény volt, köszönjük!!!!
Ne feledjem a Veres Pálné utcában elkövetett vegetáriánus napomat, a Govindában ebédeltem, aztán rutinosan átsétáltam a 100-200 méterre lévő szintén húsmentes Napfényesbe, hogy ott folytassam. Az embernek legyen stílusa, ha elkezd valamit, akkor fejezze is be. Itt pedig az ivásra és fagylaltra...
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag...